Gulbenes novada un “Vidzemes Būvnieka” kausa izcīņas smilšu volejbolā finālsacensībās sievietēm piedalās deviņas komandas (24.08.2013.)

24.augustā Gulbenes stadionā notika Gulbenes novada un “Vidzemes Būvnieka” kausa izcīņas smilšu volejbolā finālsacensības sievietēm, uz kurām ieradās deviņas komandas, kas regulārajā turnīrā bija iekļuvušas pirmajā desmitniekā. Komandas tika izdalītas trīs apakšgrupās, vadoties pēc aizvadīto posmu reitinga, un apakšgrupās izspēlēja apli – katra ar katru. Pēc grupu spēlēm izkristalizējās finālsešnieks un cīņa par pirmo vietu sākās no jauna. Savukārt apakšgrupu trešās vietas savstarpēji cīnījās par 7.-9.vietu. Kā rezultātā 9.vietā - komanda „Taņa”, 8.vietu ieguva komanda „Duml”, 7.vietā – „Vinčesteri”.

Finālsešnieka komandas spēlēja katra ar katru, un pēc aizvadītajām spēlēm uzvarētājas noskaidrojās, tikai saskaitot „mazos punktus”. Kā rezultātā šosezon pirmo reizi par uzvarētāju kļuva komanda „Lizums” (Laila Melle, Alise Aigare). Otro vietu ieguva duets „Un tā” (Madara Umure, Lauma Lazdiņa), trešajā vietā - “Eu, Zaķīt!” no Madonas. Lai noskaidrotu 4.vietas ieguvējas, arī bija jāskaita „mazie punkti”. Rezultātā ceturtās - „Bites”, negaidīti tikai piektajā vietā - „Rūdža”, sestā – „Šoko”.

Vadoties no pamatturnīra un finālsacensību rezultātu summas, kopvērtējumā par Gulbenes novada un “Vidzemes Būvnieka” kausa ieguvējām smilšu volejbolā kļuva komanda „Un tā” (L.Lazdiņa, M.Umure, Anete Mičule), viņas no otrās pozīcijas sezonā spēja kļūt par čempionēm. Otro vietu izcīnīja sezonas trešās pozīcijas duets „Lizums” (A.Aigare, L.Melle), bet no pirmās pozīcijas uz trešo vietu kopvērtējumā noslīdēja komanda „Rūdža” (Solvita Vīcupa, Sandra Vaivode, Sanda Ragozina). Jāpiebilst, ka finālposmā gan nepiedalījās komandas vadošā spēlētāja un viena no Latvijas labākajām pludmales volejbolistēm S.Ragozina. Ceturtajā vietā – „Eu, Zaķīt!”, piektajā – „Bites”, sestajā – „Šoko”, septītajā – „Vinčesteri”, astotajā – „Duml”, devītajā – „Taņa”.

Tā kā bija izdalītas vecuma grupas, tad S 35 grupā par čempionēm kļuva komanda „Bites” (Inita Medne, Inese Ubaga), otrajā vietā „Šoko” (Aija Vasiļjeva, Liene Ķikuste, Daiga Ņikitina). Spraigāka cīņa bija vērojama J 18 grupā, kur startēja 4 komandas. Pārliecinoši uzvarēja Lizums (L.Melle, A.Aigare). Cīņa par 2.vietu izvērtās sīva. Rezultātā otrajā vietā - „Vinčesteri” (Alīna Kindzule, Marta Nipāne, Raimonda Keiša), trešajā – „Duml” (Gundega Miķelsone, Jāna Markova, Kristiāna Sprudzāne), ceturtās „Taņa”.

Turnīra organizatori saka paldies stadiona darbiniekiem un Ziedonim Lazdiņam, „Vidzemes Būvniekam” un personīgi Jānim Boktam par atbalstu, sacensību organizatoram Dzintaram Vasiļjevam, kā arī par ieguldījumu palīgiem Marutai Blumbergai un Ārijai Samsonovai.

Pievieno komentāru

Sports