Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada un „Vidzemes būvnieks” kausa izcīņas sacensības smilšu volejbolā sieviešu komandām

Sacensības norisināsies piecos posmos: 1.kārta - 13.jūnijā Gulbenes stadionā; 2.kārta - 10.jūlijā Gulbenes stadionā; 3.kārta - 31.jūlijā Litenes stadionā; 4.kārta - 15.augustā Gulbenes stadionā; 5.kārta - 22. augustā Gulbenes stadionā (fināls). Katra posma sākums pulksten.10.00, komandu reģistrācija no pulksten 9.30 līdz 9.45.

Komandas sastāvā divas spēlētājas (pieteikt drīkst 3 spēlētājas), un visi posmi ir atklātie, tajos atļauts piedalīties gan Gulbenes novada, gan citu novadu spēlētājām. Katrai komandai jānodrošina spēles tiesnesis. Kausa izcīņa norisināsies piecos posmos, tiek vērtēti četri labākie.  

Kausa izcīņa ir izdalītas šādas vecuma grupas: I - jaunietēm J 18 grupā (1992.g.dz.un jaunākas) II - (1991.- 1976.g.dz.) un III - seniorēm S35 grupā (1975.g.dz.un vecākas) (1965.g. dz. un vecākas drīkst spēlēt 3 spēlētājas uz laukuma). Sacensības notiek kopā, visas komandas posmu vērtējumā sacenšas kopējā konkurencē, bet kopvērtējumā tiek apbalvotas atsevišķi.

 

Dalības maksa vienā sacensību kārtā ir 3 Ls no komandas.

 

Sīkāka informācija pie Dzintara (mobilais tālrunis 29609808), Gerdas (26516538), Ziedoņa (26470022), tālrunis 64471296, e-pasts sporta.centrs@gulbene.lv., dzintars.vb@inbox.lv.

 

Gulbenes novada un „Vidzemes būvnieks" kausa izcīņas
sacensības smilšu volejbolā sieviešu komandām NOLIKUMS

 

1. MĒRĶIS UN UZDEVUMI

Sekmēt smilšu volejbola attīstību un popularitāti Gulbenes novadā;

 

Popularizēt smilšu volejbola spēļu aktivitātes, piesaistot skatītājus;

 

Veicināt spēlētāju meistarību un tehnisko sagatavotību;

 

Noskaidrot Gulbenes novada labākās komandas.

 

2. SACENSĪBU VADĪBA

Gulbenes novada un „Vidzemes būvnieks" kausa izcīņas sacensības organizē Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļa, sadarbībā ar „Vidzemes būvnieks" un Gulbenes sporta centru. Sacensību galvenais tiesnesis Dzintars Vasiļjevs.

 

Galvenais tiesnesis ir atbildīgs par spēļu sekmīgu norisi un tiesnešu nozīmēšanu uz spēlēm, kā arī par sacensību norisi saskaņā ar nolikumu, atbilstoši pastāvošajiem smilšu volejbola noteikumiem.

 

3. SACENSĪBU VIETA UN LAIKS

Sacensības norisināsies piecos posmos sieviešu komandām: 1.kārta - 2010.gada 13.jūnijā Gulbenes stadionā; 2.kārta - 2010.gada 10.jūlijā Gulbenes stadionā; 3.kārta - 2010.gada 31.jūlijā Litenes stadionā; 4.kārta - 2010.gada 15.augustā Gulbenes stadionā; 5.kārta - 2010.gada 22. augustā Gulbenes stadionā (fināls). Katra posma sākums pl.10.00.

 

4. SACENSĪBU DALĪBNIEKI

Komandas sastāvā divi spēlētāji (pieteikt drīkst 3 spēlētājus) un visi posmi ir atklātie, tajos atļauts piedalīties gan Gulbenes novada, gan citu novadu spēlētājiem.

 

Katrai komandai jānodrošina spēles tiesnesis, kuram jātiesā spēles pēc sacensību galvenā tiesneša norādījuma. Ja komanda nenodrošina spēļu tiesnesi, tad šai komandai iepriekšējā uzvarētajā spēlē tiek ieskaitīts zaudējums kā par neierašanos uz spēli (0:W).

 

Kausa izcīņas sacensības sievietēm (91.-76.g.dz.), jaunietēm J18 grupā (92.g.dz.un jaunākas) un seniorēm S35 grupā (75.g.dz.un vecākas) (65.g. dz. un vecākas drīkst spēlēt 3 spēlētājas uz laukuma). Sacensības notiek kopā, visas komandas posmu vērtējumā sacenšas kopējā konkurencē, bet kopvērtējumā tiek apbalvotas atsevišķi.

 

Ja iegūtās traumas, akūtas slimības vai kādā citā, šajā nolikumā neparedzētā, gadījumā kāds no spēlētājiem nevar turpināt piedalīties sacensībās, komandu no posma izslēdz, saglabājot rezultātu.

 

5. PIETEIKUMI

Katra posma sākums pl.10.00, komandu reģistrācija no pl.9.30 - 9.45. Vārdiskais pieteikums jāiesniedz turnīra galvenajam sekretāram attiecīgajā posmā, kurā startē, līdz plkst. 9.45. Vārdiskajā pieteikumā jānorāda - komandas nosaukums, katra spēlētāja vārds, uzvārds, dzimšanas dati un jābūt spēlētāja parakstam, kas apliecina, ka spēlētājs pats atbild par savu veselības stāvokli.

6. SACENSĪBU KĀRTĪBA, IZSPĒLES SISTĒMA UN SACENSĪBU NOTEIKUMI

Spēles notiek pēc pastāvošajiem smilšu volejbola noteikumiem. Ar izrakstu no starptautiskajiem noteikumiem var iepazīties internetā - www.beach.lv/tienesi Spēles ilgums - katrā posmā tiek noteikts atsevišķi, atkarībā no pieteikto komandu skaita.

 

Par izcīnītu uzvaru komandai tiek piešķirti 2 punkti, par zaudējumu - 1 punkts, par neierašanos uz spēli - 0 punkti. Augstāku vietu apakšgrupā izcīna komanda ar lielāko punktu skaitu. Ja punktu skaits vienāds, tad augstāka vieta komandai, kurai ir labāka „mazo" punktu starpība visās apakšgrupas spēlēs.

Katrai komandai posmā ir jāizspēlē visas spēles.

 

Jaunietēm un dāmām, sākot ar 2.posmu, labākās komandas (4, 6 vai 8, atkarībā no komandu skaita posmā), vadoties no iepriekšējos posmos iegūtās punktu summas, tiek izliktas pa apakšgrupām sekojoši: 1-8; 2-7; 3-6; 4-5.

 

Kausa izcīņas posmos ir sekojošs vērtējums:

 

1.vieta - 20 punkti; 2.v. - 18 p.; 3.v. - 17 p.; 4.v. - 16 p. u.t.t.

 

Ja posmu starp vērtējumā divām vai vairākām komandām ir vienāds punktu skaits, tad augstākā vietā ierindojas komanda, kurai pēdējā posmā ir izcīnīta augstāka vieta.

 

Kausa izcīņa norisināsies piecos posmos, tiek vērtēti četri labākie. Uzvar komanda ar lielāko punktu summu. Vienāda punktu skaita gadījumā augstāka vieta komandai, kura izcīnījusi augstāku vietu pēdējā sacensību posmā.

 

7. MEDICĪNISKAIS NODROŠINĀJUMS

Katra komanda nodrošina savu spēlētāju medicīnisko aprūpi. Ja traumu nav iespējams novērst sacensību vietā, tiek izsaukta ātrā medicīniskā palīdzība. Par savu veselības stāvokli atbild pats spēlētājs, ar parakstu vārdiskajā pieteikumā.

 

8. FINANSIĀLIE NOSACĪJUMI

Dalības maksa vienā sacensību kārtā ir 3,00 Ls no komandas, kas iemaksājama sacensību vietā.

Izdevumus, kas saistīti ar komandu nokļūšanu uz sacensību vietu un ēdināšanas izdevumus, sedz komandas dalībnieki vai sponsori.

 

9. APBALVOŠANA

Kopvērtējumā 1.-3. vietu ieguvējas komandas tiek apbalvotas ar kausiem un spēlētājas ar medaļām.

Katrā posmā 1.-3.vietas ieguvējas komandas tiek apbalvotas ar balvām.

 

10. DAŽĀDI

Visus jautājumus, kas nav atrunāti šajā nolikumā, vadība un kausa izcīņas dalībnieki risina, savstarpēji vienojoties. Ja vienošanās nav panākta, noteicošā loma ir galvenā tiesneša viedoklim.

 

Protestus rakstiskā veidā jāiesniedz sacensību galvenajam tiesnesim līdz komandas nākošās spēles sākumam. Maksa par protesta iesniegšanu Ls 10,-, kuri komandai netiek atmaksāti, bet tiek izmantoti attiecīgās grupas balvu fondam.

 

11. INFORMĀCIJA

Sīkākai informācijai griezties pie Dzintara Vasiļjeva 29609808, Gerdas Sirmās 26516538, Ziedoņa Lazdiņa 26470022, t./f. 64471296, e-pasts sporta.centrs@gulbene.lv., dzintars.vb@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Sports