Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada ziemas sporta spēles: pārliecinoši uzvar Gulbenes pilsētas komanda (ir tabula) 2

4. un 5.februārī norisinājās novada lielākais kompleksais ziemas sporta pasākums - Gulbenes novada ziemas sporta spēles, kur sportisti sacentās septiņos sporta veidos: galda tenisā, novusā, šautriņu mešanā, zemledus makšķerēšanā, šahā, dambretē un distanču slēpošanā. Vakarā kultūras centrā notika „Gada balva sportā 2010" apbalvošanas ceremonija, bet vēlāk sporta centrā - svinīga sportistu apbalvošana un balle. Vairāk foto šeit un šeit.

Sporta spēļu kopvērtējumā tika vērtēta piecu labāko sporta veidu izcīnīto vietu summa. Obligātais sporta veids bija distanču slēpošana vai zemledus makšķerēšana. Sacensībās piedalījās 13 pārvalžu un viena pilsētas komanda.

 

Par 2011.gada Gulbenes novada ziemas sporta spēļu uzvarētājiem pārliecinoši kļuva Gulbenes pilsētas komanda, kas trīs sporta veidos bija pirmajā vietā, iegūstot 7 punktus. Otro vietu ar 17 punktiem izcīnīja Lizuma komanda, bet godpilnā trešā vieta šogad - Stāmerienas pagasta pārvaldei, viņiem - 18 punkti. Ceturtajā vietā arī ar 18 punktiem - Rankas komanda, piektie - Lejasciems (21 punkts), bet olimpisko sešnieku noslēdza Jaungulbenes komanda (26 punkti).

 

Galda teniss norisinājās jau piektdienas pēcpusdienā Staru sporta zālē. Komandu vērtējumā par uzvarētājiem kļuva Druvienas komanda, otrajā vietā - Gulbene, bet trešo vietu izcīnīja Daukstes.

 

Dalībnieki tika sadalīti divās apakšgrupās, no kurām divi labākie iekļuva finālā. Vīriešiem finālspēlēm kvalificējās Andris Neilands (Gulbene), Agris Koris (Stāmeriena), Andis Sirmacis (Daukstes) un Aigars Rubenis (Lejasciems). Finālspēlēs trīs dalībiekiem bija vienāds punktu skaits - divas uzvaras un pa vienam zaudējumam. Saskaitot setu attiecību, noskaidrojās, ka par čempionu ir kļuvis A.Rubenis, otrajā vietā - A.Sirmacis, bet trešais - A.Neilands.

 

Dāmām finālam kvalificējās Klinta Krama (Druviena), Inga Pērkone (Ranka), Lāsma Kazjukoviča (Gulbene) un Vaira Kalniņa (Lizums). Bez zaudējumiem cīnījās K.Krama, viņai - zelta godalga, otrajā vietā - V.Kalniņa ar divām uzvarām, bet trešā - I.Pērkone.

 

Novusā uzvarēja Lizuma komanda, otrie - Jaungulbene, bet trešajā vietā - Gulbenes komanda.

 

Dalībniekiem, spēlējot pēc apļa sistēmas - katrs ar katru, bija jāaizvada vienpadsmit spēles. Par čempionu vīriešiem kļuva Alberts Nartišs (Jaungulbene), kurš uzvarēja desmit spēlēs un piedzīvoja vienu zaudējumu. Aldis Strads (Lizums) izcīnīja deviņas uzvaras. Vienu punktu aiz Alda - Ilmārs Pavasaris (Ranka), viņam - trešā vieta.

 

Dāmām risinājās sīvas cīņas ar vienādu izcīnīto uzvaru skaitu - astoņām spēlēm, par uzvarētāju kļuva lizumniete Baiba Kostigova, bet otrajā vietā - Lāsma Kazjukoviča (Gulbene), trešajā vietā ar septiņām uzvarām - Tatjana Stoļarova (Jaungulbene).

 

Šautriņu mešanā par uzvarētājiem kļuva Lizuma komanda: Zeltīte Strade, Gatis Bogdanovs un Raivis Ogorodovs, otrajā vietā - Beļavas pagasta pārvalde: Inese Brezinska, Jānis Skopāns un Valdis Skopāns, bet trešie - Gulbenes komanda: Natālija Deksne, Dzintars Salmiņš un Agnis Šumakovs.

 

Zemledus makšķernieki savus lomus vilka laukā no Sudala ezera. Par uzvarētājiem kļuva Gulbenes komanda, viņi izcīnīja diezgan pārliecinošu uzvaru, jo kopējais loms bija 5.005 kilogrami, otrie - Lejasciema pārvalde (4.240 kilogrami), bet trešajā vietā - Ranka (4.020 kilogrami).

 

Individuāli vīriešiem par uzvarētāju kļuva Māris Paeglis (Ranka), viņa loms bija 1.785 kilogrami., otrajā vietā Jānis Balodis (Druviena) - 1.700 kilogrami, bet trešais - Andris Fjodorovs (Beļava) - 1.640 kilogrami.

 

Dāmām pirmās vietas ieguvēja un izveicīgākā makšķerniece, kas pārspēja arī visus vīriešus, bija Sarmīte Zvirgzdiņa (Gulbene), viņas loms - 2.165 kilogrami, otrā - Daiga Rutka (Ranka) - 1.925 kilogrami, bet trešajā vietā - Dace Lūse (Gulbene) - 1.710 kilogrami.

 

Šahā par uzvarētājiem komandu vērtējumā kļuva Stāmerienas komanda, otrajā vietā - Gulbene, bet trešie - Rankas pārvalde. Kungiem par uzvarētāju kļuva Jānis Grasis (Lizums), otrais - Arnis Kalniņš (Gulbene), bet trešajā vietā - Mareks Smuška (Beļava). Dāmām uzvarēja Agnese Grišjāne (Ranka), otrā - Anita Petrovska (Stāmeriena), bet trešā - Inga Gagaine (Litene).

 

Dambretē arī pirmā vieta Gulbenei, otro vietu izcīnīja Rankas komanda, bet trešo vietu ieguva stāmerienieši. Vīriešu konkurencē par uzvarētāju kļuva Arnis Kalniņš (Gulbene), otrais - Andrejs Ābelīte (Galgauska), bet trešajā vietā - Valdis Paegle (Ranka). Dāmām Daiga Krēsliņa (Gulbene) izcīnīja pirmo vietu, otrajā vietā - Linda Oņiskiva (Lizums), bet trešā - Laura Aizkalniete (Lejasciems).

 

Distanču slēpošanā Gulbenes komanda uzvarēja, Lejasciems - otrie, trešajā vietā ar vienādu punktu skaitu - Stāmeriena, kas aiz sevis atstāja Lizuma komandu.

 

Individuāli klasiskajā stilā sievietēm 3 kilometru distancē ātrākā bija Solvita Brezinska (Beļava), otrajā vietā tikai septiņas sekundes aiz viņas - Laura Igaviņa (Lejasciems), bet trešā - Undīne Zača (Stāmeriena).

 

Vīriešiem 5 kilometru distancē ātrākais bija Jānis Ģērmanis (Stāmeriena). Pavisam maz pietrūka līdz uzvarai (divas sekundes) Matīsam Gabdulļinam (Lejasciems), viņam - otrā vieta, bet trešais - Mārtiņš Deksnis (Lizums), kas distancē pavadīja par deviņām sekundēm ilgāku laiku.

 

Brīvajā stilā sievietēm/veterānēm I grupā 3 kilometros par uzvarētāju kļuva Lāsma Gabdulļina (Lejasciems), otrajā vietā - Sandra Volodina (Litene), bet trešajā vietā - Anita Žavrida (Lizums).

 

Kungiem 5 kilometru distancē ātrākais bija Viesturs Kazainis (Lejasciems), otrajā vietā - Vitālijs Deksnis (Lizums), bet trešais - Edvīns Zaķis (Gulbene).

 

II grupā veterānēm bija jāsacenšas 2 kilometru distancē, kur pārliecinoši pirmo vietu izcīnīja Ņina Travina (Gulbene), otrajā vietā - Rita Vucena (Stradi), bet trešā - Zaiga Baltā (Litene), tikai divas sekundes aiz viņas - Tirzas pārstāve Ausma Raģele. Kungiem 5 kilometros pirmais - Jānis Ančs (Gulbene), otrais - Jānis Supe, trešajā vietā - Alfrēds Andrups (abi Tirza).

 

Slēpošanas sacensības noslēdza brīvā stila slēpotāji, kuri sacentās sprinta distancēs. Dāmas veica 2 reizes 1 kilometru garu distanci un rezultātus summēja: par uzvarētāju kļuva Dace Anča (Gulbene), otrajā vietā - Vita Duļbinska (Stradi), bet trešā - Guna Oša (Stāmeriena). Vīrieši 2 reizes veica 1.5 kilometri garu distanci, ātrākais bija Jānis Paipals, viņam - pirmā vieta, otrajā vietā - Raivis Ančs (abi Gulbene), bet trešais - Jurģis Volodins (Litene).

 

Par veiksmīgu sacensību norisi un noslēguma pasākuma organizēšanu rūpējās galvenais tiesnesis Ziedonis Lazdiņš un galvenā sekretāre Gerda Sirmā.

 

Gulbenes novada ziemas sporta spēles (Gulbenē, 4. - 5. februārī)

 

 Koman-
das
Galda
teniss 
Novuss Šautriņu
mešana
Zemledus
makšķ.
 ŠahsDambreteDist.
slēpošana 
 PunktiVieta Beļava 11  62 4 6 11 9 27 7 Daukstes3 5  106 11  811 32  9Druviena1 8/9 4 5 10 12 12 28,5 8 Galgauska -  -- 7 - 4 - 11
(n.iesk.) 14  Jaungulbene5 2  99  5 610 26  6Lejasciems 4 10  82  85  221 5 Litene  9 11-  10 7 95 40 10 Lizums 7  11  - 4 104 17 2 Līgo 10 8/9 11 11 12  13- 52,5 13  Ranka 8 46 3 3 2 8 18 4 Stradi - - 12 13 9 7 6 47 11 Stāmeriena  612 5 9  13 3 18 3 Tirza -  7  712 -  14 7 47 12  Gulbene                2           3              3               1               2             1                1                 7            1 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

?

Es arii nevaru saskatiit, laikam caurspiidiiga...

pirms 9 gadiem, 2011.02.07 21:36

megana sedana

āaa, kur ir tabula? :)
Es laikam atrast nevaru :D!

pirms 9 gadiem, 2011.02.07 18:24

Sports