Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes orientieristi gūst arī godalgotas vietas 1


Gulbenes orientieristi jūnijā katrā nedēļas nogalē ir startējuši dažādās sacensībās, bet šobrīd aktīvi gatavojas Latvijas čempionātam rogainingā, kas 12. un 13.jūlijā notiks Lejasciemā. Čempionāts rogainingā mūsu novadā notiks pirmo reizi. 

Jūnija sākumā Gulbenes orientieristi piedalījās Eiropas čempionātā rogainingā Igaunijā. Gerda Sirmā ar savu pārinieci Inesi Žīguri piedalījās 24 stundu rogainingā, taču šoreiz viņām neizdevās uzrādīt labu rezultātu, jo I.Žīgurei uzberza tulznas un viņa startēja caur sāpēm. No 29 komandām  viņas ierindojās 18.vietā. Toties ļoti labi rezultāti tika uzrādīti 6 stundu rogainingā. Ģimeņu konkurencē Roberts Raivo Putnis ar savu tēti Alvi Putni un radinieku Rihardu Račko izcīnīja 1.vietu. 1.vieta - arī Daigai Krēsliņai un Sarmītei Gobiņai starp sievietēm veterānēm. Nākamajā nedēļas nogalē orientieristi devās uz divdienu sacensībām Daugavpilī, Rugeļu ūdenskrātuves apkārtnē. Lai arī konkurence šajās sacensībās nebija sevišķi liela, dalība tajās bija tā vērta, jo orientēšanās notika ļoti sarežģītā apvidū un dalībnieki guva labu sacensību pieredzi, turklāt tas bija kā labs pārbaudījums pirms sacensībām “Kāpa”. Jānis Šķirpāns V12 grupā kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu (pirmajā dienā viņam – 2.vieta, otrajā – 1.vieta). V 14 grupā Kristers Usārs arī izcīnīja 1vietu (1.dienā – 2.vieta, 2.dienā – 1.vieta), Raivo Dailide ieņēma 3.vietu (1.dienā – 3.vieta, 2.dienā – 2.vieta). V16 grupā R.Putnis ieguva 3.vietu (1.dienā – 5.vieta, 2.dienā – 3.vieta). S14 grupā Signe Sirmā ieguva 2.vietu (1.dienā – 3.vieta, 2.dienā – 1.vieta) un Agnija Briedīte ieņēma 3.vietu (1.dienā – 2.vieta, 2.dienā – 3.vieta). S40 grupā Gerda Sirmā gan abās dienās, gan kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu.


Pirms Jāņiem Gulbenes jaunie orientieristi startēja Latvijas čempionātā sprinta stafetēs, kas notika Ikšķilē. Sacensībās startēja mūsu orientieristi gan 12, gan 14, gan arī 16 gadus veco jauniešu grupās. Vislabāk veicās komandai, kas startēja SV12 grupā, iepriecinot visus ar izcīnītu 3.vietu. Komandā startēja Kārlis Bošs, Reinis Jundzis un Viktorija Skriba. 
Jūnija pēdējā nedēļas nogalē Tukumā norisinājās Baltijā lielākās orientēšanās sacensības “Kāpa”, kas šogad notika jau 28.reizi. Tās bija arī Latvijas kausa posma sacensības. Sacensībās startēja dalībnieki no desmit valstīm, kuplā skaitā bija igauņu un lietuviešu sportisti. Jāpiebilst, ka vienlaikus notika arī Latvijas velo-orientēšanās čempionāts, kur S 40 grupā S.Gobiņa izcīnīja 1.vietu. 


Atsevišķi Gulbenes orientieristi uzrādīja pat ļoti labus rezultātus. M12* grupā K.Bošs ieņēma 6.vietu.  M14 grupā Armands Vaičulis kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu. Šajā pašā grupā K.Usārs ieguva 2.vietu, 5.vietā ierindojās R.Dailide un 6.vietā – Uvis Ronis. Labi W16** grupā nostartēja Alise Jermacāne, kura kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu. W14** grupā A.Briedīte ieņēma 5.vietu. W45S grupā (īsajā distancē) D.Krēsliņa ieguva 2.vietu un G.Sirmā – 5.vietu. Otrās dienas pēcpusdienā notika arī Latvijas sprinta kausa posms. Ļoti labu panākumu uzrādīja R.Putnis, kurš M16 grupā izcīnīja 2.vietu. W16 grupā A.Jermacāne ieņēma 4.vietu. Godam cīnījās arī pārējie mūsu orientieristi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports