Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes pilsētas atklātajās sporta spēlēs 10

 Aizvadītajā sestdienā un svētdienā norisinājās Gulbenes pilsētas atklātās sporta spēles, kas tradicionāli tiek organizētas pirms novada ziemas sporta spēlēm.

Gulbenes sporta centrā vienlaikus sacensības uzsāka galda tenisisti, novusisti un dambretisti. Galda tenisā piedalījās 11 kungi un viena dāma, kuri tika sadalīti trīs apakšgrupās, no kurām divi labākie turpināja cīņu par medaļām. Apakšgrupu spēlēs bes zaudējumiem cīnījās un kā “:pirmie izgāja” Aigars Žvīriņš, Dainis Neilands un Mārtiņš Ribakovs. Kā otrie ar vienu zaudējumu kvalificējās Ģirts Krukovskis, Ilmārs Kauliņš un Jānis Gibala. Finālsešnieks izpsēlēja apli, kurā “līdzi gāja” apakšgrupu savstarpējās spēles. Par pilsētas čempionu galda tenisā kļuva Aigars Žvīriņš, kurš visās cīņās izcīnīja uzvaru.Otrajā pozīcijā ar vienu zaudējumu Dainis Neilands, bet sīvajā cīņā uz trešo vietu ar vienādu punktu skaitu pretendēja trīs dalībnieki, tomēr veiksmīgāks izrādījās Mārtiņš Ribakovs.Dāmām uzvarēja Vaira Kalniņa.

Novusā spēkiem mērojās divpadsmit kungi un sešas dāmās. Vīrieši tika iedalīti divās apakšgrupās, no kurām trīs labākie turpināja cīņu finālsešniekā. No pirmās apakšgrupas finālam kvalificējās Pēteris Rikveilis, Atāls Vajevskis un Valdis Skopans, bet no otrās - Jānis Āre, Edgars Vāgentrocis un Igors Bambulis.Finālspēlēs bez zaudējumiem cīnījās Edgars Vāgentrocis, nodrošinot sev stabilu pirmo vietu. Otro vietu ieguva Jānis Āre, bet trešais Valdis Skopans.

Dāmas “izspēlēja apli”, tādejādi noskaidrojot veiksmīgākās novusistes. Ļoti sīva cīņa izvērtās par pirmo vietu. Ar trīs uzvarētām cīņām un diviem neizšķirtiem tomēr pirmo vietu skaitot mazos punktus izrāva Aiga Putne, aiz sevis otrajā pozīcijā atstājot Lāsmu Kazjukoviču. Cīņā par trešo vietu iesaistījās trīs dalībnieces ar vienādu punktu skaitu. Rezultātā trešo vietu izcīnīja Ieva Vāgentroce.

Dambretē piedalījās astoņi kungi un viena dāma, kas cīnījās kopā ar vīriešiem.Sportisti savstarpēji izspēlēja apli un ar sešām uzvarām un diviem neizšķirtiem par uzvarētāju kļuva Andrejs Ābelīte. Ar septiņām uzvarām un vienu zaudējumu otrais Jānis Bokalders, bet Dzintaram Znotam trešā vieta. Dāmām pirmā Juta Gargurne.

Distanču slēpošanas sacensības notika Gulbenes slēpošanas trasē. Sportisti mērojās spēkiem klasiskā stila dažādās distancēs un vecuma grupās. Pirmie spēkiem mērojās dalībnieki, kuri slēpoja 1 kilometru. 2002.-04.gadā dzimušo meiteņu konkurencē viss goda pjedestāls Stāķu psk audzēknēm. Pirmajā vietā Sanija Vīksniņa, otrā Rēzija Ziediņa, bet trešā Dace Guste. Tūlīt aiz viņām distancē devās paši mazākie – 2005.gadā dzimuši un jaunāki zēni un meitenes. Meitenēm 1 kilometra distancē pārliecinoši ātrākā izrādījās Arta Jankava, otrajā vietā Līva Salmiņa (abas Gulbenes vsk). Zēniem ātrākais bija Juris Konrāds, aiz viņa otrais Markuss Vīksniņš (abi Stāķu psk), bet rešo vietu izcīnīja sacensību jaunākais dalībnieks Mārtiņš Griķis (Daukstes).

2 kilometru distancē zēniem, kas dzimuši 2002.-04.gadā par uzvarētāju kļuva Rihards Berkolds no K.Valdemāra psk, otrajā vietā Dāvis Ende no Gulbenes, bet trešais Valters Mamedovs (Stāķu psk).

Vecākās grupas meitenēm (2001.-99.g.dz.) bija jāveic 3 kilometri un šajā grupā pirmo vietu izcīnīja Agnija Briedīte, bet otrā Alvīne Ivanova (abas Stāķu psk). Zēniem 4 kilometru distancē par uzvarētāju kļuva Dilans Kurepins, otrais Linards Cvetkovs, bet trešais Jānis Razgals (visi K.Valdemāra psk). Sieviešu konkurencē 3 kilometros pirmo vietu izcīnīja Sandra Volodina (Gulbene), otrajā vietā Guna Ģērmane (Stāmeriena), bet trešā Dana Puidze (Lejasciems). Vīriešiem5.4 kilometru distancē ātrākais bija un pirmo vietu izcīnīja Antis Zunda (Gulbene), bet otrajā vietā Jānis Ģērmanis (Stāmeriena), bet trešais Imants Āboliņš (Gulbene). Vīriešu senioru grupā (1960.g.dz.un vecāki) 4 kilometru distancē par uzvarētāju kļuva Jānis Ančs, otrais – Harijs Āboliņš, bet sīvajā cīņā par trešo vietu ātrāks izrādījās Guntis Balodis.

Pēc divām nedēļām notiks Gulbenes novada ziemas sporta spēles, kad 7.februārī Gulbenes sporta centrā spēkiem mērosies šautriņu metēji, novusa spēlētāji, šahisti un dambretisti, zemledus makšķernieki atkal tiksies uz Ušura ezera, bet distanču slēpotāji Gulbenes slēpošanas trasē.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Sports

Nu milzīgs skaits ir viņu bijis, ha, ha ,ha! Pat viena spēļu komanda nesanāk, bet klepo par milzīgām ambīcijām!!!

pirms 5 gadiem, 2015.01.26 22:49

gulbenietis

jā katru dienu katrā avīzes numurā ,visās interneta sadaļās visur tik piemin galda tenisu, laikam cita nav ko rakstiit, driiz laikam gulbenee nosauks arii kaadu tenisa vaardaa ielu

pirms 5 gadiem, 2015.01.26 22:39

sports

galda teniss ienjem pirmo vietu no sporta veidiem Gulbenē

pirms 5 gadiem, 2015.01.26 22:44

Sports!

Aizmirsi pierakstīt, pirmo no beigu gala!!!

pirms 5 gadiem, 2015.01.26 22:47

tenis

visi jau tagad metās uz to galda tenisu spēlēt , iebraukt staros vairs nevar pilns mašinu sabraukušas uz treniniem

pirms 5 gadiem, 2015.01.26 22:48

amatieris

Ko varat ņemties. Labāk paši aktīvi sportotu nevis mēles trītu.

pirms 5 gadiem, 2015.01.27 13:02

amatieris

Ko varat ņemties. Labāk paši aktīvi sportotu nevis mēles trītu.

pirms 5 gadiem, 2015.01.27 14:42

juris

jaa galda teniss taa ir laba lieta , slava galda tenisistiem

pirms 5 gadiem, 2015.01.27 18:24

Ha!

Kā tad Dainītis tādu vēderu uzaudzējis!? :D

pirms 5 gadiem, 2015.01.30 20:28

Sports