Gulbenes pilsetas atklātajās ziemas sporta spēlēs sacenšas novusā, šautriņās un galda tenisā

Gatavojoties novada ziemas sporta spēlēm, 25.janvārī notika pilsetas atklātās ziemas sporta spēles. Sporta entuziasti varēja piedalīties trīs disciplīnās - novusā, šautriņu mešanā un galda tenisā, informē Gulbenes pilsētas sporta organizators Jānis Stībelis.

Viņs stāsta, ka novusā piedalījās 14 kungi un 3 dāmas, kungi tika sadalīti divās apakšgrupās, kur izspēlēja katrs ar katru, un četri spēcīgākie tika ārā no grupas. Tālāk abu grupu četri labākie tika salikti vienā grupā, kur katrs ar katru atkal izspēlēja un tādā veidā tika noskaidrotas godalgotās vietas.

"1.vietā - Dainis Ķelle , 2. - Andrejs Kondričs un 3.vietā - Igors Bambulis. Dāmas izspēlēja vienu apli, katra ar katru un sadalīja vietas: 1.vietā - Aiga Putne, 2. - Sandra Āre un 3.vietā - Linda Vīksniņa. Šautriņas pārstāvēja 10 kungi un viena dāma, kura arī sacentās kopā ar kungiem. Protams dāmu konkurencē 1.vietā - Anda Rēdere. Kungiem pusfināli un fināli bija ļoti saspringti. Dažiem roka notrīcēja no spriedzes, bet dažiem spriedze nekaitēja. Vietu sadalījums šautriņās šāds: 1.vietā - Dzintars Salmiņš, 2.- Lauris Ozols un 3.vietā - Gatis Bogdanovs. Trešo disciplīnu galda tenisu pārstāvēja 15 kungi un 1 dāma, kura sacentās ar kungiem, ieņemot 12.vietu, bet kā vienīgā dāma ieguva zelta medaļu - Vita Kore. Vīriem bija ļoti saspringtas spēles, it īpaši - par trešo vietu, vietu sadalījums: 1.vietā - Andris Neilands, 2. -  Ilmārs Kaliņš un 3.vietā - Dainis Neilands," rezultātus atklāj J.Stībelis.

Gulbenes pilsētas sporta organizators pateicas visiem sportistiem,kas ieradās un piedalījās. "Paldies arī tiesnešiem Jānim Gibalam un Dzintaram Salmiņam, kā arī par vietas ierīkošanu - sporta centra kolektīvam,"  saka J.Stībelis.

Pievieno komentāru

Sports