Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēlēs uzvar biedrība “Gulbenes Moto” 19

Tradicionāli oktobra beigās Gulbenes sporta centrā risinājās Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles, kas vienkopus pulcēja 25 komandas, atkārtojot pirms diviem gadiem laboto rekorskaitu.

Par 22. Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēļu uzvarētājiem pārliecinoši kļuva biedrība “Gulbenes Moto” (40 punkti). Otro vietu ar 72 punktiem izcīnīja komanda “SVAGNI”.  Piebilstams, ka abas komandas šajās sacensībās piedalījās pirmo reizi. Godalgotajā trešajā vietā komanda “Skrīveru saldumi” (79.5 punkti). Ceturtajā vietā ierindojās Gulbenes sākumskolas un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas apvienotā komanda ar nosaukumu “Zem viena jumta” (86 punkti), at tādu pašu punktu skaitu piektajā vietā - SIA “Circle K Gulbene”, bet ar 87.5 punktiem olimpisko sešnieku noslēdza komanda “AINIMA .

Dalībnieki šogad sacentās deviņās sportiskās aktivitātēs. „Lakatiņi” tika izspēlēti pēc vienmīnusa sistēmas un par azarta trūkumu šajā aktivitātē nevarēja sūdzēties. Spēlē par trešo vietu tikās “Zem viena jumta” un “SVAGNI”. Pārāki izrādījās “SVAGNI” komanda. Finālcīņā “SFĒRA + VUGD” svinēja uzvaru pār komandu SIA “Circle K Gulbene”.

Aktivitātē “Dzeņa dziesma” tika pārbaudīta naglas sišanas prasme. Veiksmīgākais kvartets izrādījās “Gulbenes Moto”. Otrajā vietā komanda “Skrīveru saldumi”, bet trešajā pozīcijā SIA “Circle K Gulbene”.

“Rotary aktivitātē” par uzvarētājiem kļuva jauniešu centrs “Bāze”. Otrie – “SFĒRA + VUGD”, bet trešajā pozīcijā “Gjensidige”.
Sacensībā “Gjensidge paklājiņi” par uzvarētājiem kļuva biedrība “Gulbenes Moto”. Otrajā pozīcijā “Skrīveru saldumi”, bet trešie - “SVAGNI”.

Aukliņas lēkšanā “Zaķu dancis” labākais sniegums “Gulbenes Moto”. Otrajā vietā - “Dimdiņi”, bet trešie - frizētava “STILS”.

Šautriņu mešanas sacensībā ar kreiso roku „Jo precizāk, jo labāk!” vērtēja divu labāko kungu un divu dāmu rezultātu kopsummu. Visprecīzākie izrādījās “ALD Automotive” kvartets, otrajā vietā - “Zem viena jumta”, bet trešie – SIA “Circle K Gulbene”.

Bumbiņu mešanas aktivitātē “Nāc uz manām trepēm spēlēties” veiksmīgākie metēji izrādījās “SVAGNI”, aiz sevis otrajā vietā atstājot “AINIMA” komandu. Trešo vietu ieguva “Skrīveru saldumi”.

Komandu vadītāju sacensībā tika pārbaudītas vairākas “priekšniekiem svarīgas īpašības un prasmes”. Kungu konkurencē pārliecinošu uzvaru svinēja Gulbenes novada administrācijas priekšsēdētāja vietnieks Andris Caunītis. Aiz viņa otrajā vietā - jauniešu centra “Bāze” pārstāvis Renārs Biezais. Trešo vietu izcīnīja Arnis Dzerkaļs (Gjensidige). Dāmu konkurencē veiksmīgākā izrādījās Gulbenes sporta centra direktora vietniece Dace Anča, otrajā vietā - LPKS “VAKS” pārstāve Vita Jonase, bet trešajā vietā - Krista Sveķe no biedrības “Velo Rīts”.

Sacensību noslēgumā kā saldais ēdiens - komandu stafete. Par uzvarētājiem kļuva frizētava “STILS”, otrajā vietā - “SVAGNI”, bet trešie - “Gulbenes Moto”.

Kā katru gadu norisinājās arī dažādas sportiskas aktivitātes bērniem, kuriem balvas jau desmito gadu bija sarūpējuši „ADB Gjensidige”.

Sacensību organizatori saka lielu paldies visām iestādēm, uzņēmumiem un organizācijām par lielo atsaucību un saliedētību, kā arī pagājušā gada uzvaretājkomandai “ROTARY un Rotaract” par sporta spēļu veiksmīgu norisi.

Liels paldies sacensību atbastītājiem: Gulbenes novada pašvaldībai, Gulbenes pilsētas pārvaldei, “ADB Gjensidige”, personīgi Arnim Dzerkaļam, DMS “Sfēra”, “ALD Automotive”, personīgi Rolandam Vāceram.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

Es

Izlasot nolikumu, sacensībās drīkst piedalīties tikai uzņēmuma darbinieki, bet pavērojot sacensības no malas nebūt tā nav! Mans uzņēmums jau vairākus gadus nepiedalās šajās sacensībās, jo neatbilstam nolikuma prasībām, bet tagad saprotu, ka nolikums ir priekš kaķiem un vairums komandās piedalās uzņēmumam nepiederošas personas, nerunāju par dzīvesbiedriem.....

pirms 2 gadiem, 2018.10.22 14:13

Ehh

Nu tad nepiedalaties! Kas Jums liek! Kas vēlas tie piedalās un vienmēr jau atradīsies kāds,kas čīkstēs!!! Nākošgad piedalaties un beidzat cietējus tēlot! Jauks pasākums! Jauki pavadīts laiks un foršas komandas! Paldies organizatoriem!!!

pirms 2 gadiem, 2018.10.22 15:06

Atbilde Ehh

Tad jau nolikumus vispār nevajag,un tie kas ievēro- ir godīgi? Pirmajā komentārā nekādās cietējus un čīkstētājus nesaskatu, ja ir nolikums,piem., drīkst pieteikties, komandas no Alūksnes novada, vai kāds iedomāsies no Madonas pieteikties? fair play

pirms 2 gadiem, 2018.10.22 16:15

Sports

Uzņēmuma darbinieki var ņemt radus vai draugus. Kāpēc ne...ja kolektīvā nav varbūt vīriešu...vai otrādi sieviešu... nolikumā ir spēles kurās jābūt gansievietēm, gan vīriešiem. Tad ņem radus līdz vai draugus, vai otras puses.

pirms 2 gadiem, 2018.10.22 15:02

Sportam

Ja reiz pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles, tad tikai darbinieki. Nevis,piemēram, tiesā strādājoša darbiniece pārstāv firmu.

pirms 2 gadiem, 2018.10.22 21:05

....

Es tur neka nesaprotu, jo vairak punktu, jo zemaka vieta. Ka to saprast?

pirms 2 gadiem, 2018.10.22 15:56

!!

Jo zemāka vieta, jo vairāk punktu. Šajā gadījumā 1. vietai 1 punkts, 2. vietai 2 punkti un tā līdz 25. Tātad, ja vēlies iegūt augstāku vietu, sapelni pēc iespējas mazāk punktus.

pirms 2 gadiem, 2018.10.22 18:49

Es-atbilde Sports

Par draugiem un radiem vajag nākamgad minēt nolikumā, redzēsiet kādas Olimpiskās komandas salasīsies!!! Tad redzēsiet, ka visam tam pasākumam zudīs jēga!!!

pirms 2 gadiem, 2018.10.22 19:15

Sports

22 gadus notiek spēles un nevienu gadu neviens nav ņaudējis par dalībniekiem. Kas negrib piedalīties, lai nepiedalas! Kādā komandā bija kāds pasaules čempions un tādēļ uzvarēja?! Vai nezinu...super sportisti bij nolasīti vai?!

pirms 2 gadiem, 2018.10.22 20:49

shups

Nevienā foto nav redzams policiju sportojam. Varbūt nesportoja?

pirms 2 gadiem, 2018.10.22 21:16

?

Un kurā foto esi redzams Tu sportojam? Varbūt nesportoji?

pirms 2 gadiem, 2018.10.23 08:31

Jfgt

Nu meklējās laikam

pirms 2 gadiem, 2018.10.23 17:29

Ha

Īstais pasākums, kur sportot svārkos...nožēlojami, ka tāda gaume kundzei...

pirms 2 gadiem, 2018.10.23 20:54

vija

Tenisā arī piedalās ar svārkiem- tā tad sportojam ar svārkiem.

pirms 2 gadiem, 2018.10.26 15:27

Dodu gffh

Bet šeit nebija tenisa, bet gan sporta spēles, kur piedalās izglītoti cilvēki, nevis... Paši sapratāt...

pirms 2 gadiem, 2018.10.29 10:39

Par spēlēm

Mīļie lasītāji. Nezinu kā Jūs lasijāt nolikumu, bet tur bija rakstīts ka drīkst piedalīties uzņēmumu darbinieki un drīkst būt pieaicinātas otrās pusītes vai kāds cits radinieks.

pirms 2 gadiem, 2018.10.23 07:42

Es

Pasākuma dalībnieki

1. 1. Komandā var startēt attiecīgajā iestādē vai uzņēmumā strādājoši algoti štata darbinieki un „otrā puse” (sieva vai vīrs). Skolnieki un studenti sacensībās startēt nedrīkst.

pirms 2 gadiem, 2018.10.24 10:59

Tankšs

Nu jau kādam skauž ,ka ,,Gulbenes Moto,,labākie!?Es ar jums lepojos!!!

pirms 2 gadiem, 2018.10.26 19:54

Sports