Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēļu uzvarētāji - salons “Stils” (papildināts) 14

Tuvojoties valsts svētkiem norisinājas Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles, kas vienkopus pulcēja 33 komandas, uzstādot nebijušu rekordu. Ap 400 dalībniekiem sacentās 10 sportiskās un atraktīvās disciplinās.

Par 23. Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēļu uzvarētājiem kļūva salons “Stils”. Otro vietu ieguva “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”, kas arī pirmā pieteicās sacensībām. Godalgotajā trešajā vietā ierindojās “Pašvaldības policija” komanda. Ceturtajā vietā ierindojās jaunizveidotā pārvalde “Gulbenes novada Sporta pārvalde”. Piektajā vietā palika biedrība “Velofans” un sešnieku noslēdza “Gulbenes novada pašvaldības administrācija”.

Pirmo reizi tika pasniegta simpātijas balva no reklāmas ražotnes “SLB” – sportiski radošajai komandai “Pincetes un cēlāji” (Gulbenes zobārstniecība).

Katrā disciplina tika noteikts savs uzvarētājs:

“Kameras stiepšana”- trešo vietu ieguva “SFĒRA + VUGD” apvienotā komanda. Otrajā vietā palika “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” un uzvaru svinēja “Gulbenes nami”.

“Gulbenes MOTO kausa izciņa”- trešo vietu ieguva “SFĒRA + VUGD” apvienotā komanda. Otrajā vietā palika salons “Stils”, bet uzvaras laurus plūca “Rubate metal”.

“Aladins ar bumbu”- trešo vietu ieguva “Gulbenes novada pašvaldības administrācija” , otro vietu “E.Gulbja laboratorija” un pirmo vietu “LPKS VAKS”.

“Aiznes Gjensidige”- trešā vieta “Gulbenes novada BJSS”, otrā vieta “Dimdiņi” un par atapīgumu atalgota ar pirmo vietu tika komanda “Mēnestiņi”.

“Veiklā bumbiņa”- trešo vietu ieguva “Dimdiņi”, otrajā vietā palika biedrība “VeloRīts” un pirmo vietu ieguva “Pašvaldības policija”.

“JENGA”- trešo vietu ieguva komanda “LPKS VAKS”, otro vietu ieguva biedrība “Velofans” un ar pārsteidzošu veiksmi, izvelkot pirmo kauliņu, uzvarēja komanda “Pašvaldības policija”.

“Smagie pleci”- tika vērtēti individuālie rezultāti, viena kunga un vienas dāmas rezultātu summējot kopā. Trešo vietu ieguva “Gulbenes novada Sporta pārvalde”, otrajā vietā palika “Skrīveru saldumi” un vissilgāk riepu noturēja “SFĒRA + VUGD” apvienotā komanda.

“Mīnas zem kājām” – uzticoties viens otram, trešo vietu ieguva “LPKS VAKS”, otrajā vietā palika “Valsts policijas Gulbenes iecirknis” un labāk klausoties otru komandas biedru, pirmo vietu ieguva “Gulbenes novada Sporta pārvalde”.

Vadītāju sacensības “Zvaigznītes acīs” - vīriešu konkurencē trešo vietu ieguva “SFĒRA + VUGD” apvienotās komandas pārstāvis, otrajā vietā palika salons “Stils” pārstāvis, bet stabilākais un ātrākais izrādījās “Velofans” pārstāvis. Sieviešu konkurencē - trešā vieta “ALD Automotive”, otrajā vietā palika “LPKS VAKS” un starp sievietēm ātrākā bija “Rubate metal” pārstāve.

Ar komandu stafeti mēs noslēdzām sacensību dienu un trešajā vietā ierindojās “Gulbenes novada pašvaldības administrācija”, otrā vieta “Gulbenes novada Sporta pārvalde”, bet vissaliedētāk un ātrāk visu izpildīja “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”.

Kā katru gadu norisinājās arī dažādas sportiskas aktivitātes bērniem, kuriem balvas jau 11 gadu bija sarūpējuši „ADB Gjensidige” un pirmo reizi ar vitamīniem apdāvināja “Mēness aptieka”.

Sacensību organizatori saka lielu paldies visām iestādēm, uzņēmumiem un organizācijām par lielo atsaucību un saliedētību. Tiesnešiem par atbildīgu darbu, kā arī pagājušā gada uzvarētājkomandai biedrībai “Gulbenes MOTO” par sporta spēļu veiksmīgu norisi. Paldies arī visam Sporta pārvaldes personālam par vietas sagatavošanu, lai uzņemtu dalībniekus. Paldies līnijgrupas “Raganiņas” dejotājām un foto studijas “Milze” fotogrāfei Ilzei.

Liels paldies sacensību atbastītājiem: Gulbenes novada pašvaldībai, reklāmas ražotnei “SLB”, “ADB Gjensidige”, personīgi Arnim Dzerkaļam, “ALD Automotive”, personīgi Rolandam Vāceram, “Mēness aptieka”,SIA “Dimdiņi”,SIA “Skrīveru saldumi”, “LPKS VAKS”, SIA “Flora Magnolija” kafejnīcai.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Lote

Žēl tikai, ka atkal netiek ievērots sacensību nolikums, jo pēc foto var spriest, ka komandas sastāvos nav tikai radinieki un uzņēmuma darbinieki, bet arī draugi un paziņas ...... šādi es uzskatu, ka šīm sacensībām zūd jēga vispār.... ja ir nolikums, tad pēc tā ir jāvadās, ja netiek ievērots, tad komandu diskvalificē .....

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 11:39

69

Tieši tā!
Plus negodīgas cīņas-riepu turēšanā, kameras vilkšanā izteikti. Bezjedzīgi!!!

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 12:03

jaa

Un kaa tavupraat savaaktu komandu piemeeram pasvaldiibas policija vai ugunsdzeeseeji vai veel kaads no taadas nozares, kas straadaa maiņu darbu un nav simtu viens strādājošais? Būsim reāli.

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 23:22

Lote atbilde jaa

Mēs piemēram nestartējam ar savu uzņēmumu, jo nav pietiekoši daudz darbinieku, vai ģimenes pārstāvju, kurus varam iesaistīt, bet katru gadu novērojam šo nolikuma neievērošanu, lai arī kā vēlamies piedalīties paliekam malā, jo kam gan domāts sacensību nolikums??? Ja komandās ņemsim draugus paziņas, dažādus sportistus un sporta veidu pārstāvjus, vai tad šim pasākumam būs jēga? Es varu piesaistīt vesalu sportistu grupu, bet cik godīgi tas būs pret tiem, kuri ievēro nolikumu, kuru komandā ir godīgi savākti uzņēmuma darbinieki un ģimene??? Es uzskatu, ka sen ir jāpārskata šo sacensību nolikumus un jāizveido tas tā, lai šādi nebūtu, lai tiešām šīs ir uzņēmumu sporta spēles, un stafetes, kā arī uzdevumi jāizveido tā, lai arī uzņēmums ar mazāku darbinieku skaitu varētu piedalīties.....

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.12 09:26

sportists

Paldies par interesantajām spēlēm! Ļoti saturīgi pavadīta sestdiena! Pozitīvas emocijas un sportisks azarts ir tas, ko ieguvām šajā pasākumā!

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 12:18

Nr.1

Pārāk daudz vienas komandas bilžu no vienas stafetes. Domāju, ka stafešu bija krietni vairāk un ne visas komandas bija redzamas..... tas tā - nākamajām reizēm!

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 14:20

bims

ja tu gribi satikt-tas ta-brauc uz Jelgavu...

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 14:42

Nr.2

Kāds sakars ar Jelgavu?

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.12 16:20

Why?

Piedalījās taču komandas arī no novada, ne tikai no pilsētas. Tāpēc nākošgad varbūt vajag pārdēvēt - nevis Gulbenes PILSĒTAS, bet Gulbenes NOVADA iestāžu un uzņēmumu sporta spēles.

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 16:38

lūk

bet organizē Gulbenes pilsēta...

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 20:18

Inguna

lūk

bet organizē Gulbenes pilsēta...
Šis man liekas būtu nākotnē jāaizmirst un Gulbenes novadam nevajadzētu atsevišķi uzturēt pilsētas administrāciju, bet visi vienoti zem novada.
Un, kas tad Gulbenes pilsētai nauda nav no kopējā novada budžeta:)

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.12 13:11

Ingunai

Tieši tā. Pilsētas un pagastu budžets ir no viena katla. Arī tiem pagastiem, kuriem nav ne uzņēmēju, ne skolas, sportam saņem padsmitiem tūkstošus gadā.

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.12 13:17

Ingunai

Rīgas maratons, Bostonas maratons utt. -tos taču nedēvē par vispasaules maratoniem,jo piedalās dažādu valstu pārstāvji. Tos dēvē komkrētas vieta vārdā kur tie notiek. Nevajag visu pārspīlēt un pārprast.

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.13 06:47

Linda

Vai kāds var, lūdzu, padalīties ar linkiem uz Ilzes Mezītes foto? :)

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.12 19:38

Sports