Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes pilsētas sporta spēles: sacenšas dambretisti, galda tenisisti, novusisti un zemledus makšķernieki 1

Pagājušajā sestdienā un svētdienā turpinājās Gulbenes pilsētas sporta spēles, kurās sacentās dambretisti, galda tenisisti, novusisti un zemledus makšķernieki. Vairāk foto šeit.

Sestdien uz Ušura ezera ledus pilsētas sporta spēļu un Jaungulbenes pagasta atklātā čempionāta ietvaros sacentās zemledus makšķernieki. Vīriešiem skaitliski ļoti lielā konkurencē - 41 dalībnieks par uzvarētāju kļuva Juris Lazdiņš, viņa loms bija 2.460 kg, otrajā vietā Andris Krūmiņš - 2.100 kg, bet trešais Zintis Viļevičs - 1.810 kg. Dāmām pirmās vietas ieguvēja un izveicīgākā makšķerniece, bija Edīte Krēsliņa, viņas loms - 0.750 kg, otrā - Aina Pulča - 0.530 kg, bet trešajā vietā - Ļubova Pavlova ar 0.410 kg.  

Svētdien sporta centrā galda tenisā vīriešiem piedalījās 17 sportisti. Dalībnieki tika sadalīti četrās apakšgrupās, no kurām divi labākie iekļuva finālā. Vīriešiem finālspēlēm kvalificējās Aivars Korns, Jānis Gibala, Agris Koris, Andis Sirmacis, Sergejs Baikovs, Ziedonis Začests, Andris Neilands un Aigars Žīgurs. Finālā tāpat kā apakšgrupu spēlēs bez zaudējumiem cīnījās un par izvarētāju kļuva A.Sirmacis. Otrajā vietā ar diviem zaudējumiem A.Neilands, bet trešajā vietā ar tik pat punktiem A.Koris.

 

Dāmas spēlēja apli, visās spēlēs uzvarot, par uzvarētāju kļuva Klinta Krama, otrajā vietā Vaira Kalniņa, bet trešā Baiba Kostigova.

 

Novusā vīriešiem uz sacensībām bija ieradušies 14 dalībnieki, kas tika sadalīti divās apakšgrupās pa septiņi. Finālsešniekam kvalificējās pa trīs ko katras grupas. Starp labākajiem sešiem bija Edgars Vāgentrocis, Aivars Blauvs, Vitālijs Deksnis, Ivars Briedis, Voldemārs Pērkons, Jānis Āre.

 

Ar divām uzvarām un trīs neizšķirtiem par uzvarētāju kļuva A.Blauvs, otro pozīcīju izcīnīja V.Pērkons, viņam viena uzvara un četri neizšķirti, bet trešo vietu ieguva I.Briedis.

 

Septiņu dāmu konkurencē par uzvarētāju ar piecām uzvarām un vienu neizšķirtu kļuva Biruta Rukmane. Otro vietu ieguva Lāsma Kazjukoviča, viņai četras uzvaras un divi neizšķirti, bet trešo pozīciju izcīnīja Sandra Birzone ar četrām uzvarām un dieviem zaudējumiem.

 

Dambretē vīriešiem par pilsētas sporta spēļu uzvarētāju kļuva Edvīns Eglīte, otrajā vietā Valdis Mars, bet trešais Jānis Bokalders, kopumā startēja piecpadsmit dambretisti. Dāmām piedalījās divas dalībnieces un par uzvarētāju kļuva Linda Oņiskiva, bet otrā Aina Ivanova.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports