Gulbenes Pilsētas svētki: “Gulbenes moto” prezentēs savu tehniku 7

Gulbenes pilsētas svētku laikā sestdien, 30.jūlijā, no pulksten 11.00 līdz 15.00 biedrība “Gulbenes moto” pie Gulbenes kultūras centra prezentēs savu tehniku.

Motokluba “Gulbenes moto” vadītājs Aleksejs Kuzmins stāsta, ka ikvienam interesentam būs iespēja apskatīt gan motociklus, gan arī paraplānus, varēs uzdot jautājumus gan par tehniku, gan arī par sporta veidiem, kurus pārstāv kluba dalībnieki.

A.Kuzmins stāsta, ka klubam palaikam pievienojas arvien jauni dalībnieki. “Nesen pievienojās gan divi mazi – četrus gadus veci – dalībnieki, gan arī pieaugušie. Pašreiz ir apmēram 15 dalībnieki, kuri aktīvi piedalās motokrosa sacensībās, ir arī apmēram 5 dalībnieki, kas trenējas un lido ar paraplānu. Mūs visus atbalsta arī ģimenes locekļi, kuri vienmēr ir kopā ar mums gan treniņos, gan sacensībās. Protams, labprāt savā pulkā uzņemsim arī jaunus dalībniekus, kuriem būs šāda interese!” saka A.Kuzmins.

Motokluba vadītājs ar gandarījumu stāsta, ka kluba pārstāvji ir ļoti labi aizvadījuši pēdējās sacensības. Pagājušās nedēļas nogalē sportisti startējuši gan sacensībās Viļakā, gan arī Igaunijā. 4. Latvijas čempionāta posmā motokrosā kvadricikliem un blakusvāģiem Viļakā, kas vienlaikus bija arī Baltijas čempionāta, Latvijas kausa, Latvijas Junioru čempionāta posms, kvadriciklu “50 Rūķu” klasē startēja abi četrus gadus vecie kluba sportisti - Markuss Gazarovs un Artjoms Petuhovs, kuri ieņēma attiecīgi 3. un 4.vietu. Kvadriciklu iesācēju klasē, par spīti iespaidīgam kritienam, labu rezultātu uzrādīja Salvis Cinglers - 2.vieta. 2.vieta arī Atim Bredam kvadriciklu junioru klasē.

Savukārt Latvijas čempionāta trešajā un Igaunijas čempionāta ceturtajā posmā supermoto, kas norisinājās Aravetē, Igaunijā, Gulbenes sportisti sagādāja nopietnu konkurenci kaimiņu sportistiem. Solo motocikliem “Open” klasē piedalījās trīs braucēji – Valērijs Kuzmins, Gatis Birkens un Ingus Stradiņš. V.Kuzmins izcīnīja 3.vietu, G.Birkens – 8.vietu, I.Stradiņš – 14.vietu.

Solo motociklu “Streetmoto SM” klasē A.Kuzmins ieņēma 9.vietu. Kvadriciklu konkurencē “SuperQuad” klasē startēja seši “Gulbenes moto” pārstāvji. 1.vietu izcīnīja A.Kuzmins, 2.vieta – V.Kuzminam, 5.vieta – Jānim Kļaviņam, 6.vieta – Robertam Gazarovam, 7.vieta – Arnim Baldonim, 9.vieta – Normundam Grūbem. Kvadriciklu klasei ir beidzies Baltijas čempionāts supermoto un 1.vietu kopvērtējumā ir izcīnījis A.Kuzmins, 2.vieta – A.Baldonim, 6.vieta – R.Gazarovam, 7.vieta – J.Kļaviņam, 10.vieta – V.Kuzminam, 15.vieta – N.Grūbem. “Man ir prieks, ka visi sportisti sacensībās nobrauca līdz galam un uzrādīja tiešām labus rezultātus. Tagad gatavojamies paraplānistu sacensībām. Protams, priekšā vēl ir arī supermoto sacensību posmi un Latvijas čempionāta posmi motokrosā,” piebilst A.Kuzmins.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Tu

Diez kurš tik sliktus pilsètas svetkus ir iestudèjis.

pirms 4 gadiem, 2016.07.29 14:50

pūšļi

Pieauguši vīrieši atveduši parādīt savas dārgās personīgās rotaļlietas.Kāds tam sakars ar pilsētas svētkiem?

pirms 4 gadiem, 2016.07.31 09:39

sportists

TIPISKĀ LATVIEŠA SKAUDĪBA!!!
Būtu priecājušies, kad tādas mazas pilsētas vārdu kā GULBENE reklamē pa visu pasauli!!!!

FUI FUI FUI!!!!

pirms 4 gadiem, 2016.08.01 16:51

reklamētāji atradušies

Pasaulē nezin un neinteresējas kas tā tāda Latvija,par tādu miestu kā Gulbene nemaz nerunājot,

pirms 4 gadiem, 2016.08.01 18:33

sportists

Tad sēdi savā būdā un nelien ārā!!!! Sēdi Bingo un reklamē sevi visiem, cik gudrs d....js esi!

pirms 4 gadiem, 2016.08.02 19:17

Sports