Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes Pilsētas svētki: Viktora Kazāka piemiņas ceļojošais kauss soļošanā - Diānai Odumiņai (FOTO)

Par tradīciju Gulbenes pilsētas svētkos ietvaros kļuvušais Viktora Kazāka piemiņas kauss soļošanā pagājušajā sestdienā risinājās jau septīto reizi. Pasākums noritēja sirsnīgā atmosfērā, par ko gādāja V.Kazāka ģimene, dalībnieki un atbalstītāji.

Dāmām bija jāveic 2 kilometri gara distance. Visātrāk šo distanci veica Irita Bačka, izcīnot pirmo vietu. Otro vietu S I grupā ieguva Nikola Žvirbļa, bet trešo – Līva Ejuba.

S II vecuma grupā tiek pielāgots vecuma un rezultāta koeficients, Tādejādi par uzvarētāju kļuva Ņina Jurciņa, apsteidzot Diānu Odumiņu par sešām sekundēm, viņai - otrā pozīcija. Trešo vietu ieguva Anita Žavrida. Jaunietēm 1 kilometru soļojumā par uzvarētāju kļuva Loreta Beāte Dzirkale.
Vīrieši spēkiem mērojās 3 kilometru soļošanā. Par uzvarētāju kļuva Raivis Bērziņš, bet otrajā pozīcijā - Guntis Balodis.

V II grupas dalībniekiem pēc aprēķinātās koeficientu sistēmas pārliecinoši par uzvarētāju kļuva Harijs Āboliņš, otrajā vietā - Gunārs Rubenis, bet trešo vietu izcīnīja Ādolfs Mičulis.

Apbalvošanas ceremonijas noslēgumā tradicionāli tika pasniegts ceļojošais kauss. Pirmajā gadā par soļošanas tradīciju uzturēšanu Gulbenes novadā un sasniegumiem tas tika pasniegts Gunāram Rubenim, otrajā - Ritai Vucēnai, trešajā gadā kauss aizceļoja pie Jāzepa Odumiņa, ceturtajā gadā šis gods tika uzticēts Harijam Āboliņam, piektajā gadā ceļojošā kausa turētāja bija Ņina Jurciņa, sestajā - ceļojošais kauss aizceļoja pie soļotāja Andreja Vācieša, pērn šis gods tika uzticēts Guntim Balodim. 2019.gadā Maija Dauškane V.Kazāka ceļojošo kausu pasniedza Diānai Odumiņai.

Pievieno komentāru

Sports