Gulbenes pirmsskolas izglītības iestāžu bērni iepazīstas ar Gulbenes novada BJSS darbu

Šajā mācību gadā Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skola (BJSS) uzsāk jaunu sadarbības projektu ar pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēm. Par to informē Gulbenes novada BJSS direktora vietnieks Dainis Mikolajs.

“Tiek plānots, ka katras nedēļas piektdienā uz sporta skolu nāks bērnudārza vecākās grupas audzēkņi, lai ar viņiem strādātu kāds no Gulbenes sporta skola treneriem. Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā ir akreditēti seši sporta veidi: basketbols, volejbols, futbols, vieglatlētika, distanču slēpošana, orientēšanās sports. Kas zina, varbūt kādam no bērnudārza audzēkņiem iepatīkas viens vai otrs sporta veids, un, uzsākot mācības vispārizglītojošajā skolā, bērni vienlaikus iestāsies arī sporta skolā, lai trenētos un sasniegtu augstvērtīgus rezultātus savā izvēlētajā sporta veidā,” stāsta D.Mikolajs.
Uz pirmo nodarbību, kas notika 2.oktobrī, ieradās trīs pirmsskolas iestādes ar četrām grupām. Ar sportiskām aktivitātēm un kustību rotaļām nodarbību vadīja distanču slēpošanas treneres Solvita Brezinska un Aina Rubene un basketbola treneris D.Mikolajs. Nākamās nodarbības vadīs citi treneri citos sporta veidos. “Liels paldies par atsaucību, un lai mums izdodas!” saka D.Mikolajs.

Pievieno komentāru

Sports