Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes "Power Games" - jau ceturto gadu (FOTO)

Jau ceturto gadu pēc kārtas tiek rīkotas Gulbenes "Power Games" un ar katru gadu dalībnieku skaits un pārstāvēto pilsētu skaits pieaug. Kopumā šogad sacensībās piedalijās 51 dalībnieks no dažādiem Crossfit klubiem Latvijā, informē Jānis Ginevičs.


"Šogad tika izveidotas piecas grupas – sporta klase vīri, sporta klases sievietes, komandu klase, tautas klases vīri un junioru klase. Visu dalībnieku spēks, veiklība un izturība tika pārbaudīta dažāda veida vingrinājumu kompleksos, kuros bija iekļauta smagatlētika, airēšanās, sprints, svarabumbas, pievilkšanās, kross, pumpēšanās un vēl citi dažāda veida vingrināumi. Sacensību disciplīnas tika izvietotas gan Sporta centra iekštelpās, gan Sporta centra stadionā, kā arī Spārītes parkā," stāsta J.Ginevičs.


Sacensību rezultāli:


Sporta klases vīru grupā –


1.vieta Uvis Vasiļenko - CF Andrejsala


2.vieta Jānis Jurgelevičs - CF Andrejsala


3.vieta Ilvars Glāznieks -Gulces Gēns


Sporta klases sieviešu grupa –


1.vieta Sandra Garklane - CF Jugla


2.vieta Katrīna Sirmā - CF Rīga


3.vieta Marija Plāne - CF Jēkabpils


Tautas klases vīru grupa –


1.vieta Kārlis Vanags – Gulbene


2. vieta Sergejs Jeršeslavcevs - Cf Jēkabpils


3. vieta Ivo Cīrulis - Body factory


Komandu grupa –


1.vieta Armands Zvirbulis, Anastasija Grigorjeva, Daniels Miltins - Gulbenes Rajons


2.vieta Inga Fogele, Kalvis Čekovs , Eduards Irbe -Body Factory 1


3.vieta Ivars Martinovs, Terēze Peniķe, Aleksejs Kušpelo - Crossfit Juglas Vilki


Junioru grupa –


1.vieta Reinis Šūmanis - Cf Jugla


2.vieta Kristaps Ostrovskis - Cf Jēkabpils


3.vieta Vita Bindukai


"Esmu arī ļoti lepns par diviem dalībniekiem – Ilvaru Glāznieku, kurš izcīnīja 3. vietu Sporta klases vīru grupā, un Ansi Jundzi, kurš izcīnīja 5. vietu tautas klases vīru grupā. Ar šiem vīriem jau gandrīz gadu kopā trenējamies, un viņiem šīs bija pirmās nopietnās sacensības šajā sporta veidā.  Lai gan tikko aizvadīts šā gada pasākums, jau tiek plānotas nākamā gada sacensības un domātas jaunas idejas, jo negribas apstāties pie sasniegtā. Milzīgs paldies ikvienam, kas pasākumu organizēja, un ikvienam atbalstītājam. Ir prieks par atsaucīgiem cilvēkiem, kas palīdzējuši, realizējot šo pasākumu jau ceturto gadu pēc kārtas," komentē J.Ginevičs.Pievieno komentāru

Sports