"Gulbenes Power Games": piecpadsmit puiši izaicina sevi 1

Pirmās “Gulbenes Power Games” ir noritējušas veiksmīgi – bija pietiekami liels dalībnieku skaits, labs laiks, atsaucīgi skatītāji un aizraujoši šovi. Sacensību organizators Jānis Ginevičs sola, ka šādas sacensības tiks rīkotas arī nākamgad.

J.Ginevičs stāsta, ka sacensībās piedalījās astoņi puiši no Gulbenes, viens - no Daugavpils, kā arī no Līgo pagasta, Jaungulbenes un Ozolkalna. Kopā savu spēku un izturību pārbaudīja 15 dalībnieki.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka sacensību dalībniekiem bija jāveic trīs vingrinājumu kompleksi, kuros vajadzēja izaicināt sevi, pārbaudot spēkus, piemēram, riepas velšanā, pievelkoties, pumpējoties, nesot kartupeļu maisu un veicot dažādus citus uzdevumus. Labākie četri sacensību dalībnieki turpināja pierādīt sevi finālā.

Finālā 1.vietu izcīnīja Mārtiņš Kromulis, 2.vietā – Lauris Avotiņš, 3.vietā – Kārlis Vanags, 4.vietā – Dzintars Lācis.

J.Ginevičs uzsver, lai piedalītos šādās sacensībās, ir nepieciešams tām sagatavoties ne tikai fiziski, bet arī morāli, tāpēc nākamgad jau laikus tiks paziņots, kad sacensības notiks. “Cik zinu, tad daudziem dalībniekiem tagad ir apņemšanās sākt vairāk nodarboties ar kardiotreniņu, lai trenētu izturību,” saka J.Ginevičs.

Sacensībās savu spēku demonstrēja arī jaunais Gulbenes spēkavīrs Sandis Ķiploks. Viņš, kā atzina sacensību vadītājs, “Gulces Gēna” pārstāvis Oskars Kreišmanis, parādīja un pierādīja, ka Gulbenē ir ļoti spēcīgi puiši. Jaunais spēkavīrs ne tikai vilka smago mašīnu, kuras piekabē sakāpa liels skaits skatītāju, bet arī vēl klāt pieāķētu vieglo mašīnu. Skatītāju aplausu netrūka!

J.Ginevičs piebilst, ka nākamgad sacensības centīsies rīkot vasarā. Par sacensību vietu vēl tiek domāts, jo šim sporta veidam nav robežu - tās var notikt pat ielās!

Viņš saka lielu paldies savai ģimenei, radiniekiem, draugiem, kas nāca palīgā ne tikai brīvdienās, bet arī vakaros pēc darba, kā arī atbalstītājiem: “Saldā Dzīve”, “Daces Birojs”, SIA “Lāčplēši Moto”, “Gulces Gēns”, “Smiltājs K”, “Kantes krogs”, “Ozolmeži”, “Gulbenes K.S.P.” sporta klubs, Līgo Sporta klubs, salons “Raivo”, Gulbenes sporta centrs, Gulbenes novada dome, “AREL SK”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vita

Un ko mēs redzam? Uzvar kalsnie/izturīgākie nevis 'kačoki'.

pirms 4 gadiem, 2016.10.03 13:44

Sports