“Gulbenes Power Games” uzņem apgriezienus 3

Gulbenes sporta centrā jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās “Gulbenes Power Games” sacensības, un ar katru gadu dalībnieku skaits ir tikai audzis – pirmajā gadā bija 15 dalībnieki, otrajā - 26, bet šogad - jau 67. “Un tas ir vienkārši neaptverami!” atzīst sacensību idejas autors un organizētājs gulbenietis Jānis Ginevičs.

J.Ginevičs stāsta, ka spēcīgi dalībnieki bija ieradušies no Rīgas, Valmieras, Apes, Jēkabpils, Daugavpils, Ogres, Salaspils, Lubānas, Madonas un Gulbenes novada – Līgo, Rankas, Beļavas, Lizuma pagasta un arī no Gulbenes.

Atlēti startēja četrās grupās: individuālajā vīru sporta klasē, kurā startēja 17 sportisti, sporta klases komandā, kurā startēja kopā 20 sportisti, individuālajā vīru tautas klasē, kurā startēja 10 sportisti, un Gulbenes novada pagastu komandā, kurā startēja kopā 20 sportisti.

Katrai grupai kopumā bija jāveic četri vingrinājumu kompleksi, kas ietvēra sevī dažāda veida spēka, izturības un veiklības pārbaudījumus, kuri norisinājās gan iekštelpās, gan stadionā un parkā. J.Ginevičs uzsver, ka ar katru gadu ir centušies pilnveidoties, tāpēc šogad tika sarūpēts spēcīgs un interesants sporta ekipējums, kas lika pamatīgi iesvīst dalībniekiem.

Individuālajā sporta klasē vīriem 1.vietu izcīnīja Armands Zvirbulis no Gulbenes, 2.vietu - Kristaps Cīrulis no Apes (“CrossFit Jugla”) un 3.vietu - Mārtiņs Markovs no Lubānas.

Sporta klases komandās 1.vietu izcīnīja “G-Fitness” komanda (Kristīne Kuzņecova, Ģirts Skujāns, Jānis Miķis, Inga Rutka),2.vietu izcīnīja - "Body Factory" 1.komanda (Dana Kuzmina Marķitāne, Zane Griķe, KALVIS Čekovs, Aleksandrs Alesevičs), savukārt 3.vietā "CF Jugla Vilki" (Jānis Zomerovskis, Terēze Peniķe, Sandra Garkalna, Aleksejs Kušpelo).

Individuāli tautas klases vīriem 1.vietu izcīnīja Aivars Brezinskis no Beļavas, 2.vietu - Lauris Dārziņš no Beļavas, 3.vietu - Valdis Užuls no “Be Active/Daugavpils”.

Šogad speciāli bija izveidota atsevišķi arī Gulbenes novada pagastu grupa, lai vairāk piesaistītu vietējos iedzīvotājus pievērsties šim sporta veidam, un 1.vietu izcīnīja Beļavas pagasts (Montis Rubenis, Elvis Kamšs, Aivars Brezinskis, Artis Lūsēns), 2.vietu - Līgo pagasts (Aleksandrs Lustiks, Jānis Kravalis, Alvis Šmidrs, Dāvis Jermacāns, Kaspars Zondeks), 3.vietu - Gulbene (Uldis Lamsters, Viesturs Ronis, Sergejs Baikovs, Artūrs Kopeļevs).

J.Ginevičs uzsver, ka arī nākamgad ir plānots rīkot “Gulbenes Power Games”, jo ar katru gadu interese pasākumam palielinās ne tikai no vietējiem sporta entuziastiem, bet arī no sportistiem visā Latvijā.

"Vēlamies maksimāli daudz piesaistīt jaunus un spēcīgus dalībniekus no visas Latvijas un centīsimies darīt visu, lai tas izdotos, jo liels pluss šim sporta veidam ir tas, ka katru gadu var pārsteigt dalībniekus un skatītājus ar jauniem un interesantiem vingrinājumiem, kas ir īsts spēka izaicinājums dalībniekiem un elpu aizraujošs šovs līdzjutējiem. Vēlos pateikt milzīgu paldies atbalstītājiem, dalībniekiem, līdzjutējiem, skatītājiem, tiesnesim, ikvienam, kas organizēja un piedalījās pasākumā. Kopā mēs paveicām ko fenomenāli lielisku un spēcīgu, jo pirms diviem gadiem, kad mēs sākām rīkot šo pasākumu, tas bija sava veida sapnis, lai sasniegtu tik augstu līmeni, kāds tas bija šogad. Vienmēr var kāpt vēl augstāk, un to mēs arī darīsim, jo pie sasniegtā neapstāsimies,” saka J.Ginevičs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Dalībnieks

Body Factory gan bija 2. vietā, nevis 3., un komandas dalībnieks nebija Alvis Čekovs, bet gan Kalvis Čekovs, bet tie jau tādi dzīves sīkumi :D

pirms 2 gadiem, 2018.08.02 22:03

holtera monitorings

Jaunībā to nejūt,bet pusmūžā būs problēmas ar paplašinātajām sirdīm.

pirms 2 gadiem, 2018.08.03 14:45

Sports