Gulbenes sportisti – Latvijas čempioni

Vieglatlētiem izdodas lieliski starti Latvijas čempionātā vieglatlētikā
Gulbenes sporta skolas audzēkņi 19. un 20 jūnijā Valmierā veiksmīgi startēja Latvijas čempionātā vieglatlētikā 1992. un 1993. gadā dzimušajiem jauniešiem.

Jauno sportistu treneris Voldemārs Mezītis stāsta, ka 100 metru distancē ar jaunu personisko rezultātu - 11,85 sekundes - 7.vietu ieguva Gints Šķenders, 9.vietā ar rezultātu 11,96 sekundes ierindojās Elvis Kamšs.

 

400 metru skrējienā jaunu personisko rezultātu - 1:02, 64 minūtes - uzrādīja arī Līga Svetlova, izcīnot 8.vietu.

 

Kā vienmēr ļoti veiksmīgi startēja soļotājs Edgars Gjačs. 5 kilometru distancē ar rezultātu 23:11 minūtes viņš izcīnīja 1.vietu.

 

Arī 200 metru distancē mūsu vieglatlēti sasniedza jaunus personiskos rekordus. 6.vietā ar 23,84 sekundēm ierindojās G.Šķenders, 10.vietu ar rezultātu 24,36 sekundes izcīnīja E.Kamšs, savukārt 18.vietā ar rezultātu 24,89 sekundes ierindojās Reinis Karolis.

 

Pēc sporta traumas mazāk veiksmīgs starts 800 metru distancē izdevās Oskaram Vīksnam. Ar rezultātu 2:14,76 minūtes viņš ierindojās 13.vietā. Toties L.Svetlovai 800 metru distancē izdevās labs starts. Ar rezultātu 2:30,85 minūtes viņa ierindojās 5.vietā.

 

Zēni nepieviļ

 

"Visi ar interesi gaidījām vakara "naglu" - 4 x 100 metru stafeti jauniešiem. Uz šo sacīksti likām lielas cerības, un zēni mūs nepievīla," saka treneris. Ar rezultātu 45,32 sekundes tika izcīnīts Latvijas čempionu tituls. Komandā startēja G.Šķenders, E.Kamšs, R.Karolis un O.Vīksna.

 

"Nākamais starts viņiem ir 27. un 28.jūnijā Latvijas Jaunatnes olimpiādē Valmierā. Ceram, ka arī tur izdosies atkārtot tikpat lielisku startu kā šajās sacensībās," saka V.Mezītis. "Liels paldies jāsaka arī Oskara un Reiņa sabiedriskajam trenerim Normundam Aizpuram par ieguldīto darbu un, protams, visiem zēniem par treniņos pavadīto laiku."

 

Gandarījums par uzvaru

 

Paši sportisti atzīst, ka viņiem bijusi nojauta, ka šī būs īstā diena.

 

"Atcēlām 400 metru skrējienu, lai visus spēkus veltītu stafetei. Grūtos treniņos bijām gatavojušies divus gadus, braucām arī speciāli uz Valmieru trenēties. Uzvaru palīdzēja gūt lielais darbs, ko bijām ieguldījuši, bez tā neko nevar sasniegt," atzīst puiši un piebilst, ka pašiem ir liels gandarījums par izcīnīto uzvaru.

 

"Liels paldies ir jāsaka arī treneriem un vecākiem. Mums tas bija mērķis, uz ko tiekties, un tas arī tika sasniegts. Tagad ir jācenšas arī olimpiādē labi nostartēt. Tur plānojam startēt gan 4 x100 metru stafetē, gan arī 4 x 400 metru stafetē," saka sportisti.

Pievieno komentāru

Sports