Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes turnīrs - finiša taisnē 1

Par kausu smilšu volejbolā cīnās arī Litenē
Pagājušās nedēļas nogalē Gulbenes pilsētas stadionā notika "Vidzemes Būvnieka - Gulbenes" kauss smilšu volejbolā ceturtais pēdējais pamaturnīra posms. Šajā posmā tika noskaidrotas astoņas stiprākās komandas un kā tās startēs finālposmā. Par to informē šā turnīra organizators Dzintars Vasiļjevs.

Dz.Vasiļjevs stāsta, ka šajā posmā sacensībās piedalījās arī ciemiņi, proti, viena komanda no Rēzeknes, kura izcīnīja 1.vietu, un divas komandas no Balviem, kuras ierindojās 6. un 9.vietā.

"Ciemiņu komandas gan neiet kopvērtējumā, jo tās ir piedalījušās vienā posmā," norāda Dz. Vasiļjevs.

Vietas finālā - prognozēt grūti

Šajā posmā uzvaras laurus plūca komanda "Akadēmija" - Lorita Rižakova un Gaļina  Grebeņuka no Rēzeknes, 2.vietā Gulbenes komanda "Basās" (Solvita Vīcupa un Inese Ubaga), 3.vietā komanda "97" (Laura Stradiņa un Madara Umure).


Tika noskaidrotas komandas, kas iekļūst fināla posmā. Finālposmā iekļuva komandas "Fantasy" (Agnija Dobrovoļska un Sanda Rogozina), "Basās" (Sovita Vīcupa un Inese Ubaga), "97" (Laura Stradiņa un Madara Umure), "Dateles" (Mairita Buklagina un Agnese Melne), "Veiksmīgās" (Aija Vasiļjeva un Daiga Ņikitina), "Mango" (Aiga Blumberga, Arina Martinova un Ārija Samsonova), "LL" (Lauma Lazdiņa un Laura Puniņa), "Gulbene" (Zane Žogota un Renāte Supe).


Finālposms notiks šonedēļ svētdien, 23.augustā, pilsētas stadionā. "Līdzjutēji var nākt un just līdzi, jo beidzot tiks noteikts "Vidzemes Būvnieka - Gulbenes" kausa smilšu volejbolā uzvarētājs. Cīņas būs spraigas. Favorīti ir, bet, kā būs ar pārējām komandām neko nevar prognozēt," teic turnīra organizētājs.

Litenē - viens posms

Pagājušajā sestdienā, 15.augustā, notika Litenes kauss smilšu volejbolā, kuru organizēja Litenes sporta metodiķis Vitālijs Platais.

Šā turnīra galvenais tiesnesis Dzintars Vasiļjevs stāsta, ka turnīrā piedalījās sešas meiteņu un astoņas puišu komandas. Šis bija atklātais turnīrs. Tajā piedalījās ne tikai gulbenieši. Volejbolu spēlēja arī viena puišu komanda no Rīgas un viena meiteņu komanda no Daugavpils.


Šajās sacensībās meitenēm 1.vietu izcīnīja komanda "S2" (Sandra Rogozina un Solvita Vīcupa), 2.vietā komanda "97" (Laura Stradiņa un Madara Umure) un 3.vietā "Savējās" (Inese Ubaga un Inita Medne"). Savukārt puišiem 1.vietu izcīnīja komanda "Seniori" (Vitālijs Platais un Dzintars Vasiļjevs), 2.vietā "Litenes Moto" (Roberts Platais un Gints Markovs) un 3.vietā "Fizmati" no Rīgas (Valdis Vizulis un Sergejs Bekasovs).
Dz.Vasiļjevs pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma medaļas, diplomus un piemiņas statuetes. Galvenais tiesnesis cer, ka šis Litenē nebūs pēdējais posms smilšu volejbolā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Galina

"Gaļina Grebeņuseva"
Nav pareizi uzrakstīts uzvards.
Pareizi būs Gaļina Grebeņuka.

pirms 10 gadiem, 2009.08.18 00:03

Sports