Gulbenes U-9 grupas futbolistiem - 5.vieta (23.-25.08.2013.) 1

Trīs dienas Gulbenē notika grandiozi jaunatnes futbola svētki – Latvijas Futbola federācijas finālsacensības futbolā “6:6” U-9 grupā. Piedalījās 16 valsts labākās komandas no Rīgas, Liepājas, Ventspils, Tukuma, Jūrmalas, Olaines, Valmieras, Smiltenes, Rēzekne, Daugavpils un Gulbenes.

Turnīra atklāšanā dalībniekus sveica Gulbenes novada domes deputāts Valtis Krauklis un Latvijas Futbola federācijas Attīstības daļas vadītājs Egons Brants. Priekšsacīkstes jaunie gulbenieši aizvadīja izcili. Pirmajā ar 2:1 uzvarēta SK “Liepājas metalurgs II” komanda, tad ar 3:2 pārspēta Daugavpils BFC “Daugava”. Trešajā spēlē ar Rīgas FS “Metta” fiksēts neizšķirts 0:0. Līdz ar to pirmā vieta grupā un vieta pusfinālā. Tur gan nācās atzīt FK “Tukums” pārākumu (1:3) un izšķirošajā spēlē par finālu zaudējums arī JFC “Skonto” ar 0:2.

Spēlēs par piekto vietu FB “Gulbene 2005” jaunie futbolisti ar 2:1 pārspēja Rīgas “Šitika FS”, cīnījās neizšķirti 2:2 ar FK “Olaine” un kopvērtējumā ierindojās 5.vietā. Tas ir izcils rezultāts valsts līmenī! Kaut arī galvenais fināls bija aizsniedzams. Tas pierāda, ka mums aug laba futbolistu paaudze un darbs ir pareizā virzienā. Milzīgs atbalsts komandai bija no vecākiem. Daiņa Tašina vadītajā komandā spēlēja Dāgs Raģelis, Arnolds Šķenders, Rainers Ļisicins, Rihards Berkolds, Oskars Jaunbērziņš, Emīls Poļaks, Dāvis Vimba, Matīss Kablukovs, Ronalds Ščuckis, Tomass Rudzītis un Rinalds Aizups.

Pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja SK “Liepājas Metalurgs” I komanda – septiņas uzvaras, vārtu attiecība 4:3 (!). Otrajā vietā - FK “Tukums-2000/TSS”, trešajā - JFC “Skonto” futbolisti, ceturtajā vietā - FK “Ventspils OC” komanda. Kopumā piedalījās vairāk nekā 240 spēlētāji, viņus atbalstīja vairāk nekā 100 vecāki. Visi treneri bija ļoti apmierināti ar turnīra organizāciju. Vairākas komandas izteica vēlēšanos nākamajā gadā šeit aizvadīt treniņu nometnes, bet LFF ir piedāvājums nākamvasar Gulbenē rīkot Latvijas čempionāta finālsacensības U-10 grupas komandām. Šīs sacensības mums tika piedāvās negaidīti, tāpēc sagatavošanās periods bija ļoti īss. Naktsmītnes, ēdināšana, sacensību vieta, transports un citi svarīgi jautājumi bija jārisina ļoti īsā periodā. Tāpēc paldies visiem, kas palīdzēja un atbalstīja šo pasākumu: SIA “Dimdiņi”, SIA “Skrīveru saldumi”, SIA “Rankas sieri”, personīgi Ziedonim Lazdiņam, Kristīnei Fjodorovai, Ārim Cīrulim, Andrim Martuzānam, Līgai Babānei, Mārcim Rudzītim, Ģirtam Bokam, Ļiļai Mednei, Klavdijai Sircovai, Aivaram Blauvam, visiem apsargiem un visiem tiesnešiem! Paldies par sapratni visiem, kuri ar sapratni atbalstīja bērnu novietošanu un ēdināšanu! Šis pasākums vēlreiz pierādīja, ka gulbenieši var augstā līmenī organizēt valsts līmeņa pasākumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

skatitājs

Prieks par jaunajiem censoņiem, bet ir viens jautājums, kā mūsu novadā sokās ar to ka šiem puišiem vajadzētu sākt apgūt lielo futbolu (11 uz 11), nevis tā saucamo tautas futbolu, jo lai cerētu ka no šiem puišiem kātreiz izaugs labi futbolisti (kaut vai virslīgas līmeņa) vai viņiem nevajadzētu sākt mācīt futbola gudrības jau tagad!

pirms 7 gadiem, 2013.08.27 18:42

Sports