Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes veterāni labi startē Latgales čempionātā senioriem vieglatlētikā telpās Daugavpilī

Daugavpilī 7.martā notika 5. ziemas atklātais Latgales čempionāts senioriem vieglatlētikā telpās.
No Gulbenes novada tajā piedalījās trīs sporta veterāni: Ņina Jurciņa, Voldemārs Mezītis, Harijs Āboliņš. Par to “Dzirksteli” informē Ņ.Jurciņa. Rezultāti tika vērtēti pēc koeficientu sistēmas. V.Mezītis izcīnīja 2.vietu 50 metru skrējienā, H.Āboliņam - 1.vieta 3 kilometru soļošanā. Ņ.Jurciņa izcīnīja 2.vietu 3 kilometru soļošanā un 7.vietu 1500 metru skrējienā.
Nākamās sacensības veterāniem būs 1.maijā Jēkabpilī, kur notiks 31. Jēkabpils atklātais čempionāts vieglatlētikā sportistu Pētera Zeltiņa, Jura Bērziņa un Franča Sjomkāna piemiņai (iekļauta soļošana SV35+ pēc vecuma koeficienta).
Ņ.Jurciņa stāsta, ka 12.martā bija paredzēta izbraukšana uz Eiropas čempionātu vecmeistariem vieglatlētikā telpās, kuram bija jānotiek Portugāles pilsētā Bragā 15.martā, bet sakarā ar koronavīrusu čempionāts pārcelts uz 2021.gada 10.-17.janvāri. Tajā plānoja startēt pieci Gulbenes novada veterāni.

Pievieno komentāru

Sports