Gulbenes veterāniem - 12 zelta, 7 sudraba un 7 bronzas medaļas!

Pagājušās nedēļas nogalē Rojā risinājās Latvijas Sporta veterānu savienības 57. sporta spēļu finālsacensības vairākos sporta veidos. Sacensības pulcēja dalībniekus no dažādām Latvijas pašvaldībām, kā arī no Lietuvas.

Gulbenes novada sportisti pārstāvēja novadu vieglatlētikā un pludmales volejbolā. Atzinīgs sniegums gulbeniešiem - vieglatlētikā, jo kopvērtējumā tika izcīnīta trešā vieta. Pludmales volejbolā gan dāmu S40+, gan kungu V40+ grupā komanda ierindojās piektajā vietā.

Šogad vieglatlētikas programma pandēmijas dēļ bija saīsināta, bet tas nemazināja sportistu skaitu un rezultātus. Gulbenieši vieglatlētikas individuālajās disciplīnās izcīnīja 12 zelta, 7 sudraba un 7 bronzas godalgas.

3 zelta medaļas izcīnīja Jānis Pāvuliņš, V 45+ grupā kļūstot par uzvarētāju lodes grūšanā, diska un šķēpa mešanā. 2 zelta godalgas - Antim Zundam V55+ grupā 800 m un 3000 m skrējienā. Zelta medaļu izcīnīja Inese Mozga S 35+ grupā 400 m distancē, viņai arī sudraba godalga 100 m skrējienā. Vladimirs Kallass uzrādīja labāko rezultātu 800 m distancē V 75+ vecuma grupā, kā arī trešo labāko laiku 400 m skrējienā. Voldemārs Mezītis 100 m sprintā V 65+ grupā bija nepārspējams. Jānim Ģērmanim 1.vieta 800 m distancē. Savukārt 3 km soļošanā augstākā kaluma medaļas trīs gulbeniešiem: Ņinai Jurciņai S 70+ grupā, Harijam Āboliņam V 70+ grupā un Gunāram Rubenim V 80+ grupā. Gunāram arī divas bronzas godalgas – augstlēkšanā un lodes grūšanā.

2 sudraba godalgas S 35+ grupā izcīnīja Kristīne Andrejeva, viņai 2.vieta lodes grūšanā un diska mešanā. Anita Žavrida izcīnīja 2.vietu diska mešanā S50+ grupā un 3 km soļošanā. 3 km soļošanā pie sudraba godalgas tika arī Guntis Balodis V 70+ grupā un Andrejs Vācietis V 80+ vecuma grupā.

Bronzas medaļu 3000 m skrējienā izcīnīja Jānis Supe V 65+ grupā, kā arī Dace Anča S40+ grupā un Sandra Volodina S 50+ grupā. Savukārt trīssoļlēkšanas disciplīnā V 80+ grupā bronzas godalga Ādolfam Mičulim.

Sacensības vieglatlētikas arēnā tradicionāli noslēdzās ar jauktās zviedru stafetes skrējieniem, kas, kā vēlāk izrādījās, izšķīra vieglatlētikas kopvērtējuma vietu sadalījumu uz goda pjedestāla. 100+200+400+800 m stafetē Gulbenes novada kvartets, kura sastāvā startēja Dace Anča, Voldemārs Mezītis, Inese Mozga un Jānis Ģērmanis, 18 komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu, kas Gulbenes novada komandu pacēla kopvērtējuma tabulas augšgalā.

Rezultātā Gulbenes novads 35 komandu konkurencē kopvērtējumā ar 319 punktiem izcīnīja 3.vietu. Komandu ieskaitē tika vērtētas 20 labākās individuālās vietas un stafetē izcīnītā vieta ar koeficientu 2.vietā ar 324 punktiem - Līvānu novads, 1.vietā - daugavpilieši ar maksimālo punktu skaitu 330.

Rojas pludmales volejbola laukumā spēkiem mērojās ievērojams komandu skaits. Gan S 40+, gan V 40+ grupas tika sadalītas divās apakšgrupās. Gulbenes novada volejbolistiem apakšgrupu spēlēs mazliet pietrūka veiksmes, lai iekļūtu labāko četriniekā. Turpinot spēlēt par vietu sadalījumu, gulbenieši atlikušajos mačos izcīnīja uzvaru, tādējādi nodrošinot 5.vietu gan kungu, gan dāmu konkurencē.

Pievieno komentāru

Sports