Gulbenes volejbola komanda “Veri Nais” tiek līdz finālam

15. vasaras spēlēs volejbolā šovasar notika četri posmi: 17.jūlijā Kuldīgā, 22.jūlijā Gulbenē, 5.augustā Valgundē, 11.augustā Līvbērzē un fināls notika Jelgavas novada Ozolniekos, kur Gulbenes komanda “Veri Nais” ierindojās 10.vietā.

Gulbenes posmā piedalījās 100 komandas. Gulbenes novada BJSS pārstāvēja 11 meiteņu komandas: U-15 vecuma grupā - četras, U-13 vecuma grupā - četras, U-11 vecuma grupā - trīs. Labākie rezultāti tika sasniegti U-15 grupā: 4.vietā - komanda “Veri Nais”, 8.vietā - komanda “Bosiki”, U-13 grupā 7.vietā - “Mini Gulbene”, U-11 grupā - “Trīsvienība”. Par to informē trenere Ārija Samsonova.

11.augusta posms bija paredzēts Gulbenē, bet izsludināto COVID-19 ierobežojumu dēļ tika pārcelts uz Jelgavas novadu. Vienīgās, kas pārstāvēja Gulbenes novada BJSS, bija komanda “Veri Nais” U-15 vecuma grupā (2005./2006.g.dz.). 5.augustā Valgundē no 16 komandām meitenes izcīnīja 2.vietu, 11.augustā Līvbērzē no 21 komandas -7.vietu. Kopvērtējumā iegūtā 4.vieta deva iespēju piedalīties finālā 19.augustā Jelgavas novada Ozolniekos.

“Katrā vecuma grupā 16 labākās komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās. Mūsu meitenēm pretī stājās spēcīgas pretinieces no Rīgas volejbola skolas, Daugavpils BJSS un Kuldīgas BJSS. Spēles notika uz laiku - 10 minūtes. Pirmajā spēlē pret Rīgas VS mūsu meitenes pierādīja, ka atbraukušas cīnīties, un ar rezultātu 21:11 svinēja uzvaru. Otrajā spēlē pret Daugavpils BJSS (šī komanda finālā izcīnīja 4.vietu) pietrūka veiksmes un pēdējās minūtēs pieļāvām kļūdas, rezultātā ar 12:16 piedzīvojām zaudējumu. Trešajā spēlē pret Kuldīgas BJSS (šī komanda finālā izcīnīja 2.vietu) nespējām nobloķēt augumos garākās pretinieces, zaudējums – 11:18,” stāsta Ā.Samsonova.

Tālāk varēja uzsākt cīņu tikai par 9.-16.vietu. “Vispirms bija spēle pret Liepājas SS komandu, rezultātā - labs sniegums un ar 17:12 gūta uzvara. Nākamajā spēlē pret Rīgas VS atkal svinējām uzvaru - 18:12. Pēdējā spēlē par 9.-10.vietu mūsu meitenes tikās ar Cēsu PSS komandu - bija spraiga cīņa, un tikai pēdējā minūtē pieļāvām kļūdu servē, kā rezultātā 15:17 - sāpīgs zaudējums. Liels paldies meitenēm par drosmi, neatlaidību un vēlēšanos spēlēt – malači! Liels paldies vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu!” saka trenere.

Komandā spēlēja: Sonora Ziediņa, Alise Līva Razenovska, Miranda Rozenberga, Dace Prockalova, Viktorija Bičkovska, trenere – Ā.Samsonova.


Pievieno komentāru

Sports