Gulbenieši ar 5:1 uzvar Cēsu "Stingers" hokejistus 5

Vidzemes hokeja čempionātā HFK "Gulbene" komanda ar 5:1 uzvarēja Cēsu „Stingers". Tā bija pirmā riņķa slēguma spēle.

Sacensība iesākās ar gulbeniešu uzbrukumiem, bet pirmie vārti tika gūti mazliet kuriozi. Spēlējot mazākumā (noraidīts bija Kaspars Liepiņš), Vjačeslavs Ruļovs „šķīla" no laukuma centra, un ripa bija vārtos. Rupja vārtsarga kļūda. Pēc trijām minūtēm V.Ruļovs guva otros vārtus, saņemot piespēli no Jāņa Pāvuliņa.

Pirmās trešdaļas vidū tika pieļauta kļūda aizsardzībā, un pretinieki panāca 2:1. Tā arī noslēdzās trešdaļa.

Otrajā spēles cēlienā atkal vairāk uzbruka mūsējie, bet ripa spītīgi negāja vārtos. Divas reizes mēs spēlējām mazākumā (noraidīti V.Ruļovs un Andris Jaunbērziņš), bet cēsnieki mūsu vārtus apdraudēja maz. Arī mums bija divi vairākumi, kuri palika nerealizēti.

Trešdaļas izskaņā Igors Šakurovs, izmantojot individuālo meistarību, panāca 3:1.

Noslēguma trešdaļas pirmajā minūtē Didzis Stāvavens pēc K.Liepiņa piespēles guva ceturtos vārtus - 4:1. Piecas minūtes pirms spēles beigām K.Liepiņš, saņemot J.Pāvuliņa piespēli, panāca rezultātu 5:1.

Nākamā spēle, kura HFK "Gulbene" jau būs pirmā otrajā riņķī, notiks 27.decembrī Valmierā pulksten 18.30 ar HK „Lemisele".

Rezultatīvākais spēlētājs čempionātā ir V.Ruļovs ar 31 punktu (18 vārti un 13 piespēles).

„Rubates" komanda pēdējā spēlē ar 14:1 uzvarēja Raunas „Bruģi".

Turnīra tabula pēc pirmā apļa spēlēm

(komandas, spēles, uzvaras, ar soda met., zaud., ar soda met., vārti, punkti)

atkal sākas?

Aizverat mutes - stulbie komentētāji. Abu komandu veči lai spēlē un nevejag pļukstēt glupības.

pirms 9 gadiem, 2008.12.18 07:31

Kāpēc būtu jābūt kautiņam? Psihiski nelīdzsvaroti spēlētāji ir otrā Gulbenes komandā...

pirms 9 gadiem, 2008.12.17 22:55