Gulbenieši iesaistās minirallija „Smiltene” organizēšanā

Smiltenes pusē 28.maijā norisināsies minirallijs “Smiltene 2016”. Minirallijs “Smiltene” šogad atklās sacensību 2016.gada sezonu, jo divi ziemā plānotie miniralliji tika atcelti nepiemēroto laika apstākļu dēļ.

Smiltenes un Raunas novados notiekošajā minirallijā ekipāžas mērosies spēkiem sešos ātrumposmos (to kopējais garums būs 13, 61 kilometrs), kas būs izveidoti gan uz asfalta, gan grants seguma. Īsākais ātrumposms būs apmēram 1,20 kilometrus garš, savukārt garākais – apmēra 2,5 kilometrus garš.

Minirallijs “Smiltene” norisināsies pirmo reizi. Sacensību organizators un vadītājs ir gulbenietis Jānis Sniedzāns. Viņš stāsta, ka ir pieaicināts sacensību organizēšanā un labprāt piekritis.

“Kādreiz pirms vairākiem gadiem, kad vēl nenotika rallijsprinta sacensības, organizēju minirallija sacensības, bet tagad atkal jāatsvaidzina šīs zināšanas. Es gan domāju, ka nākamgad minirallija sacensības organizēsim Gulbenē, jo ir nepieciešams piesaistīt jauno autosportistu uzmanību un vajag mudināt viņus braukt sacensībās, citādi rallijā vairs vispār nav kas brauc, ja nav šī sākumposma. Prieks, ka mums, Gulbenē, ir kādas četras piecas ekipāžas, kas startē minirallijā. Organizējot miniralliju Gulbenē, varbūt būtu iespēja piesaistīt vēl arī citus braucējus. Arī paši sportisti katru gadu mūs mudina uz šo soli. Ja viss būs labi un minirallija čempionāts norisināsies arī nākamgad, domāju, ka mēs miniralliju organizēsim arī Gulbenē,” saka J.Sniedzāns.

Organizatori sola, ka minirallijs “Smiltene” būs interesants gan braucējiem, gan viņu līdzjutējiem. Sacensību starts paredzēts pulksten 13.45 Daugavas ielā 1a, Smiltenē.

Oficiālā minirallija informācijas vietne, kur ir pieejams gan sacensību nolikums, gan dalībnieku saraksts, ir “www.4rati.lv”.

Šosezon minirallijā notiks cīņa septiņās ieskaites klasēs: “1600”, “2000”, “2WD”, “4WD”, “4WD+”, “Juniori” un “Open”.

Miniralliju “Smiltene 2016” rīko SIA “Gulbenes auto-moto”. Minirallijs tiek organizēts sadarbībā ar Smiltenes novada domi un Latvijas Automobiļu federācijas Standartautomobiļu komisiju.

Pievieno komentāru

Sports