Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenieši izcīna sudrabu Latvijas komandu čempionātā galda tenisā 1

Pagājušajā gadā savu darbību uzsāka jaundibinātais galda tenisa klubs “Galda Tenisa Klubs Gulbene”. Latvijas komandu čempionātā galda tenisā varēja piedalīties tikai oficiāli klubi, tāpēc nekas cits neatlika, kā nodibināt pašiem savu biedrību. Tagad “GTK Gulbene” piesaka savu dalību valsts mēroga sacensībās. Jāsaka godīgi, ka šis klubs neradās tukšā vietā. Līdz šim visa aktīvākā Gulbenes novada galda tenisa dzīve norisinājās Staru sporta zālē. Tas nozīmē, ka arī turpmāk mūsu novada galda tenisistu galvenā sacensību un treniņu vieta būs un paliks Staru sporta zāle.

Galda tenisistiem kā jau visiem sportistiem šogad bija neplānots pārtraukums sakarā ar COVID- 19. Rezultātā palika nepabeigts iesāktais Latvijas komandu čempionāts galda tenisā. 14.jūnijā federācijas kopsapulcē tika nolemts, ka šis turnīrs tomēr tiks pabeigts.

Jau 12.jūlijā Ķekavā tika aizvadīta šī turnīra 4.kārta, pēc kuras tikai četras kopvērtējuma labākās komandas katrā līgā turpinās sacensības par medaļām. “GTK Gulbene” uz šīm sacensībām varēja doties ar zināmu optimismu, jo no četrām paredzētajām spēlēm bija nepieciešama tikai 1 uzvara, kas nodrošinātu mūsu iekļūšanu četru labāko komandu skaitā. Pirmā spēle pret “GTK Namejs-Z” no Rīgas un izcīnīta uzvara ar 4:1. Otrā spēle pret mūsu labākajiem kaimiņiem “Balvu sporta centrs-Lagūna” izcīnīta uzvara ar 4:2. Trešā spēle pret “GTK Namejs Jelgava” izcīnīta uzvara ar 4:3. Ceturtā spēle pret “GTK Namejs Duada” piedzīvots zaudējums ar 0: 4. Rezultāti kopvērtējumā mūsu komandai deva 2.vietu pamatturnīrā. Pirms izšķirošajām spēlēm - 1.vietā “GTK Salaspils 4”, 2. - “GTK Gulbene”, 3. - “GTK Namejs-Z” un 4. - Līvānu novads.

19.jūlijā Salaspilī notika šī turnīra izšķirošās spēles par galīgo vietu sadalījumu. Mums pirmā spēle ar trešās vietas ieguvējiem “GTK Namejs-Z” par iekļūšanu galvenajā finālā. Pateicoties mūsu komandas labāko galda tenisistu Aigara Žvīgura, Andra Neilanda un Mārtiņa Ribakova izcilajam sniegumam, izcīnīta ļoti svarīga uzvara ar rezultātu 4:1, kas garantē mums vismaz sudraba medaļas. Otrajā spēlē “GTK Salaspils 4” samērā viegli uzvar Līvānu novadu ar rezultātu 4:0. Spēle par bronzas medaļām izdevās ļoti aizraujoša, ļoti sīva un neaprakstāmi dramatiska. Līvānu novads bija vadībā ar 3:2. Ļoti pieredzējušais Līvānu novada spēlētājs pēdējā izšķirošajā setā pie kopējā setu rezultāta 2:2 bija vadībā ar 10:8. Atlika iegūt tikai 1 punktu un sudrabs kabatā. Bet ar to jau tas sports ir interesants un bieži vien neprognozējams. Rezultātā Līvānu sportists tomēr šo setu zaudēja ar 15:17 un zaudēja arī savu partiju. Kopējais rezultāts 3 :3. Izšķirošajā spēlē Līvānu komanda bija morāli sagrauta un kopvērtējumā ļoti sāpīgs zaudējums ar rezultātu 3:4 un iegūta 4.vieta. Diemžēl “GTK Gulbene” sportisti tā arī īsti nevarēja noskaņoties uz cīņu par zelta medaļām ar galvas tiesu pārāko komandu “GTK Salaspils 4”. Rezultātā objektīvs zaudējums ar rezultātu 0:4. Kopvērtējumā 3.līgā zelta medaļas “GTK Salaspils 4”, sudrabs - “GTK Gulbene”, bronza - “GTK Namejs-Z”. “GTK Gulbene” komandas sastāvs: A.Žvīgurs, A.Neilands, M.Ribakovs, Agris Koris un Jānis Gibala.

Lai mūsu komanda varētu startēt šāda mēroga sacensībās, vienmēr ir nepieciešami atbalstītāji. Šoreiz mēs izsakām lielu pateicību Gulbenes novada pašvaldībai par sniegto finansiālo palīdzību . Tāpat mēs sakām lielu paldies pašiem sportistiem, kuri lieliski popularizē Gulbenes vārdu lielajā tenisistu saimē. Pašlaik tiek plānots, ka nākamajā Latvijas komandu čempionātā galda tenisā tiks pieteiktas jau divas komandas. Šobrīd mūsu galda tenisisti ir atsākuši aktīvu treniņu procesu un katru pirmdienu un trešdienu tiekas Staru sporta zālē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Guntis

Kas tas pa hibridveidojumu ' Balvu sporta centrs-Lagûna" ???Ar nožélu jāsaka ka Alúksné nekad nav pratuši g.tenisu spëlét..Gulbeniešus apsveicu un novëlu veiksmīgus startus arí turpmāk

pirms 2 mēnešiem, 2020.07.23 08:13

Sports