Gulbenieši izcīna uzvaru šaušanas sacensībās

Pagājušajā sestdienā, 30.maijā, Cēsu rajona Straupes pagasta "Mārkulīčos" notika sacensības šaušanā pa skrejošo mežacūku, kurās tika izcīnīts "Gros Auto" kauss. Gulbenes komanda sacensībās izcīnīja 1.vietu, sašaujot 695 punktus. Kopumā sacensībās piedalījās 50 dalībnieki.

Komandā startēja četri cilvēki - Vilnis Zvirgzdiņš, Dairis Neilands, Juris Prokofjevs un madonietis Aivars Stradiņš.

"Mums komandā pietrūka viena cilvēka, tāpēc aicinājām talkā Aivaru no Madonas," stāsta V.Zvirgzdiņš. Vislabākos rezultātus sacensībās uzrādīja D.Neilands. Junioru grupā viņš ieguva 1.vietu, kā arī pieaugušo konkurencē sacensību pusfinālā bija piektais, bet puisim nedaudz nepaveicās un Dairis kopvērtējumā ierindojās 13.vietā.

"Uzskatu, ka 14 gadus vecam puisim tas ir ļoti labs rezultāts. Dairis mūsu komandu nekad nav "iegāzis"," stāsta V. Zvirgzdiņš.

Maija priekšpēdējā nedēļā gulbenieši piedalījās arī Madonas čempionātā un kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu. Veiksmīgi bija arī individuālie starti. Komanda 1.vietu izcīnījusi arī šaušanas čempionātā, kas notika Līvānos.

"Žēl, ka šis sporta veids vairs netiek finansiāli atbalstīts, tāpēc sacensībām gatavojamies un tajās piedalāmies paši par saviem līdzekļiem. Trenēties šaušanā pa skrejošo mežacūku piektdienās braucam uz šautuvi Lejasciemā. Agrāk braucām tikai uz sacensībām. Tur, kā nu sanāca, tā sanāca," stāsta V.Zvirgzdiņš.

Komanda ir gatava piedalīties sacensībās arī turpmāk, kā arī startēt individuālajās disciplīnās, piemēram, "MMD kausa" izcīņā un citur.

Pievieno komentāru

Sports