Gulbenieši izrādās pārāki 2

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB „Gulbene 2005" komanda izbraukumā ar 2:1 uzvarēja Jūrmalas „Spartaku".

Uz spēli komanda devās ar ierastajiem robiem sastāvā. Tā jau kļuvusi par sava veida tradīciju.

Pirmajā puslaikā saimnieki bija nedaudz aktīvāki un arī pirmie guva vārtus. Burzmā pie mūsu vārtiem jūrmalnieku uzbrucējs bija veiklāks. Gulbenieši sāka veidot bīstamus uzbrukumus, kas pirmā puslaika izskaņā deva rezultātu. Reidu pa malu veica Mikus Rubenis, sekoja piespēle soda laukumā, un Valērija Sircova sitiens bija precīzs. Pēc pirmā puslaika - 1:1.

Otrajā spēles daļā jau izpaudās mūsu futbolistu pārākums. Lieliskas izdevības bija Dainim Tašiņam (glāba vārtu stabs), M.Rubenim (garām) un Renāram Šķenderam (vārtsargs). Mūsējo ofensīva deva rezultātu.

Vārtus, kuri izrādījās uzvaras, guva R.Šķenders.

Turpinājumā vairāk uzbruka gulbenieši, bet rezultāts nemainījās. Bez minētajiem futbolistiem mūsu komandā spēlēja Einārs Zaķis, Vladimirs Frolovs, Valentīns Surovs, Aldis Tašiņš, Arnis Ivanovs, Sergejs Kauliņš, Artis Timenieks, Raitis Šolins, Ivans Jevstignejevs.

Nākamā spēle mūsu komandai būs 4.oktobrī pulksten 14.00 Gulbenes stadionā ar Rīgas FK „Auda".