Gulbenieši joprojām ir pārliecinoši čempionāta līderi 1

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB Gulbene 2005 komanda ar 3:0 Jūrmalā uzvarēja vietējo FK Spartaks.

Šo spēli organizatori atļāva aizvadīt noteikumiem neatbilstošā Slokas futbola laukuma, pie tam, ar sintētisko segumu. Mūsu protesti rezultātu nedeva un nācās mocīties uz šī mazā laukumiņa. Jau ar pirmajām minūtēm gulbenieši dominēja laukumā.

Sākumā daži vārtu gūšanas momenti tika izniekoti, bet tad labs sitiens padevās Vladimiram Kopčam un rezultāts kļuva 1:0. Vēl pēc desmit minūtēm saimnieki pārkāpa noteikumus soda laukumā un 11m devās izpildīt Ivans Gluško. Pirmo sitienu viņš realizēja, bet tiesnesis vārtu guvumu atcēla. Otrais sitiens arī bija precīzs un rezultāts kļuva 2:0. Pagāja pāris minūtes, un vēl viens jūrmalnieku pārkāpums soda laukumā. Šoreiz pie bumbas devās Ivans Sputajs, bet sitiens gāja vārtiem secen. Tiesnesis ar 11m soda sitieniem bija manāmi „ieskrējies", jo jau uz mūsu vārtiem tika piespriests šis bargais soda mērs. Te savu meistarību nodemonstrēja mūsu vārtsargs Alberts Nikoļskis, neļaujot samazināt rezultātu. Pirmais puslaiks noslēdzās 2:0.

Otrā puslaika sākumā Toms Mežs panāca 3:0, un treneris sāka spēlētāju maiņas. Puslaika vidū lieliska izdevība bija Jānim Lapsam, tomēr Spartaka vārtsargs glāba savējos. Spēles izskaņā, pateicoties laukuma sliktajai kvalitātei, smagu traumu guva mūsu aizsargs Staņislavs Pihockis (pēdas kaula lūzums). Spēle noslēdzās ar mūsu uzvaru 3:0. Gulbenieši joprojām ir pārliecinoši čempionāta līderi.

Mums palīdzēja arī „Liepājas Metalurgs-2" futbolisti, kuri ar 1:0 uzvarēja mūsu konkurentus FC "Jūrmala".

Nākamā spēle notiks Gulbenes sporta centra stadionā 9.jūlijā pulksten 19.00 ar Rīgas FS "Metta/LU". Gaidīsim visus uz spēli!

Spēles protokols. A.Nikoļskis, I.Korabļovs, A.Ivanovs, S.Pihockis(K.Jeļkins 66'), T.Mežs, I.Gluško(D.Vorobjovs 85'), S.Mišins, I.Sputajs(J.Lapss 69'), V.Kopča, N.Sitenkovs(I.Tolkačs 76'), J.Radevičs

Vārtus guva: V.Kopča 15' , I.Gluško +24, T.Mežs 55';