Gulbenieši - piektie 3

Pagājušajās brīvdienās futbolistiem bija vairāki turnīri. Gulbenes pilsētas komanda startēja Smiltenes pilsētas telpu futbola čempionātā.

Pirmajā spēlē gulbenieši cīnījās neizšķirti 0:0 ar FK "Valmiera". Otrajā spēlē ar „Launkalni" bijām vadībā ar 2:0 (vārtus guva Dainis Tašiņš un Valentīns Surovs), bet tomēr zaudējām ar 2:4. Trešajā spēlē ar Smiltenes BJSS neizšķirts 1:1 (vārtus guva Sergejs Kauliņš). Mazajā pusfinālā uzvara pār Priekuļiem ar 4:2. Divus vārtus guva Raitis Šolins, pa vieniem- Dainis Maslovskis un Radions Slusorenko.

Spēlē par piekto vietu ar 3:2 uzvarēts Valgas FC "Warrior" (Igaunija). Pa vieniem vārtiem guva R.Šolins, D.Maslovskis un R.Slusorenko. Vēl komandā spēlēja Edijs Aleksāns un Vladimirs Frolovs.

Nākamā kārta 21.decembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Fokss, Rencis nekad GULBENERS komandā TELPU FUTBOLU nav spēlējis, viņi pārstāv STĀMERIENU. Sestdien noteikti bija Balvos...

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 15:18

to ???

viens variants- menedzeris ar visiem sakasiijies,taapeec arii brauc taads sastaavs,kaads tur rakstiits...nav ne Foksa,ne Renāra ne arī citu,kas tur tajā pirmajā līgā bija līderi...
otrs variants-pārējie palikuši stiprāku, mūsējie vājāki..

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 12:41

Sports