Gulbenieši startē pēdējā šīssezonas rallija čempionāta posmā

Nedēļas nogalē Tukuma rajonā, Jūrmalā un Madonas rajonā notika pēdējais šāgada "LMT" Latvijas rallija čempionāta posms rallijs "Latvija 2007", kurā dalību bija pieteikušas 82 ekipāžas, tostarp arī trīs mūsu puses ekipāžas.

Jānis Patmalnieks šajā rallijā brauca kopā ar gulbenieti Jāni Sniedzānu ("Audi B4"). Savā "A+" klasē sportistiem izdevās veiksmīgi finišēt un ierindoties 13.vietā.

 

Rallijā "AL2000" klasē startēja Viestura Tilgasa/ Modra Žeimuta ekipāža ("Opel Ascona B"). Diemžēl šis rallijs mūsu puses ekipāžai nebija veiksmīgs.

 

Sestajā ātrumposmā V.Tilgass/ M.Žeimuts no tālākās cīņas izstājās transmisijas defekta dēļ. Šajā pašā klasē cīnījās arī bijušais gulbenietis Ainārs Igaveņš/ Uldis Znotiņš ("Opel Ascona"). Viņi veiksmīgi finišēja 6.vietā.

 

Piebilstams, ka A.Igaveņa autoapkopes uzņēmums "Auto Stils", kā arī rallija komanda ar šādu pašu nosaukumu ir atbalstījusi jauno un talantīgo Alūksnes autosportistu Zigurdu Kļaviņu un viņa līdzbraucēju Ģirtu Dombrovsku, iegādājoties jaunu rallija auto "Renault Clio RS Ragnotti".

 

"Mēs uzskatām, ka jaunajiem autosporta talantiem, kas dzīvo lauku rajonos, ir grūti atrast atbalstītājus un parādīt sevi visaugstākajā līmenī. Iegādājoties jauno un konkurētspējīgo automašīnu, mēs dodam Ziga ekipāžai iespēju kā līdzīgs ar līdzīgu cīnīties ar šābrīža jaunajiem talantiem," atzīst A.Igaveņš.

 

Jaunā automašīna ir sagatavota iespējami augstākajam līmenim - mašīna ir būvēta Somijā pie Kalles Pinnomaki, kurš startē Pasaules čempionātā rallijā junioriem ar "Renault Clio" automašīnām. Tiesa, Z.Kalniņam vēl būs daudz jātrenējas, lai iepazītu jauno automašīnu un varētu cīnīties par augstu vietu N3 klasē.

 

Rallijā "Latvija 2007" Z.Kalniņa/Ģ.Dombrovska ekipāža 10 ātrumposmā diemžēl izstājās dzinēja defekta dēļ.

Pievieno komentāru

Sports