Gulbenieši telpu futbola čempionāta 4.kārtā izcīna 2.vietu

Smiltenes starptautiskajā telpu futbola čempionātā tika aizvadītas ceturtās kārtas spēles. Gulbenes komanda izcīnīja otro vietu un joprojām ir čempionāta līderi.

Pirmajā spēlē ar Valgas FC "Warrior" uzvara nāca smagi - tikai 1:0. Vārtus guva Ivans Jevstignejevs.

 

Otrajā spēlē pretī nāca FK "Valmiera", kuri bija vieni no pretendentiem uz pirmo vietu. Sākums labāk padevās pretiniekiem, bet rezultātā ar 5:2 uzvarēja mūsu futbolisti. Trīs vārtus guva Renārs Šķenders, pa vieniem - Valentīns Surovs un Jānis Gailums.

 

Trešajā spēlē ar FK "Abuls/BJSS" pirmo komandu bija klasiska pretinieka nenovērtēšana, un rezultātā - zaudējums ar 0:2.

 

Pusfinālā pretī nāca FK "Priekuļi". Šoreiz komanda nospēlēja taktiski pareizi, bez liekas joņošanas. Uzvara ar 2:0 pavēra ceļu uz finālu.

 

Par finālu ir viens vārds - pēriens. Zaudējums komandai Ieviņa DK nepieklājīgi liels ar 0:7.

 

Neskatoties uz to, Gulbenes komanda ir čempionāta līdere ar 9 punktiem, seko Ieviņa DK ar 10 punktiem. Tālās vietās ir FK "Valmiera" - 16, FK "Priekuļi" - 17, Launkalne - 17, FK "Abuls/BJSS" I - 19, FK "Abuls/BJSS" II - 26 un FC "Warrior" - 30 punkti.

 

Redzams, ka gulbenieši jau nodrošinājuši medaļas, bet pēdējā kārtā, kura notiks 28.februārī, noteikti cīnīsimies par pirmo vietu. Šajā kārtā mūsu apakšgrupā būs FK "Priekuļi", FK "Valmiera" un FK "Abuls/BJSS" II. Paralēli pēdējā kārtā notiks cīņa arī par Smiltenes AS „8 CBR" dāvāto kausu.

Pievieno komentāru

Sports