Gulbenieši uzņems FK „Jūrmala - V.V.” 7

Pēc neliela pārtraukuma Gulbenē atgriežas lielais futbols. Trešdien, 17.augustā, pulksten 18.45 mūsu komandas līdzjutēji aicināti just līdzi cīņā pret FK „Jūrmala – V.V.”.

FB „Gulbene” direktors Romāns Lajuks vērtē, ka smagākais periods Gulbenes komandai ir beidzies. „Negaidīti, bet tas mums bija samērā veiksmīgs. Laikā, kad bija diezgan lielas problēmas ar sastāvu – daži gāja prom un citi nāca klāt, mēs tikāmies ar mūsu valsts futbola grandiem, un mums izdevās trīs spēles nospēlēt neizšķirti: pret „Liepājas metalurgu” - 0:0, pret „Skonto” -1:1, pret „Ventspili” – 1:1, turklāt šī spēle notika izbraukumā. Tas ir labs panākums mūsu komandai,” uzsver R.Lajuks. „Turpmākajās spēlēs mums pretī stāsies tās komandas, kas mums ir pa spēkam, - FK „Jūrmala – V.V.”, JFK „Olimps”, FC „Jūrmala” un FK „Jelgava”. Šobrīd mūsu komandas sastāvs ir stabilizējies, un cita ceļa mums nav, kā tikai uzvarēt!”

R.Lajuks stāsta, ka mūsu nākamajiem pretiniekiem FK „Jūrmala – V.V.” šobrīd arī neklājas viegli. „Finansiālā nasta viņiem ir kļuvusi par smagu, daudzi futbolisti ir aizgājuši prom, tomēr tik un tā laukumā varēsim redzēt pieredzējušus un kvalificētus spēlētājus. Interesanti, ka laukumā atgriezīsies arī viens no visu laiku labākajiem Latvijas aizsargiem Igors Stepanovs, kurš nupat nospēlēja 100.jubilejas spēli Latvijas izlasē,” piebilst R.Lajuks. FK „Jūrmala – V.V.” galvenais treneris ir Vladimirs Babičevs.

Atsaukti no komandas pieteikuma  
  JASUHIRO KATO uz FK "Ventspils" IVANS SPUTAJS uz FC "Jūrmala" ĒRIKS KOKINS atgriezās FC "Daugava" JURIJS KOTJUKOVS atgriezās FC "Daugava" ARTJOMS MURDASOVS atskaitīts ARTIS NOVICKIS atskaitīts ILIA SORDIA atgriezās Gruzijā IVANS ŠARACS atgriezās Bosnijā KIRILS JEĻKINS nolēma pabeigt karjeru     Papildus pieteikti     pēdējais klubs MASAKI HEMMI FC "Sevilla" (Puertoriko) MASAKATSU TAGA "Thunder Bay Chill SC" (Kanāda) HEIDENI TAKEDA FC "Indiana Invaiders" (ASV) NUKRI GOGOKHIA 35. Football Club (Tbilisi,Gruzija) IRAKLI ARVELADZE 35. Football Club (Tbilisi,Gruzija) SHALVA PURTSELADZE FC "Samtredia" (Gruzija) KRIŠJĀNIS VALLERS "Megas Alexandros Irakleia FC" (Grieķija) RAIVIS SEBRIS FK "Smiltene" K.Vallers spēlē pret "Skonto" guva savainojumu un šogad vairs laukumā neizies.  

Pievieno komentāru

Komentāri 7

FANATS

JA iesim un atbalstisim! Visi kopa! Mums vajag 3 punktus! Gul - BE- NE!

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 21:07

Sports