Gulbenieši uzvar FK "Balvu Vilki" 2

Latvijas 2.līgas čempionātā FB "Gulbene 2005" komanda izbraukumā ar 4:0 uzvarēja FK "Balvu Vilki".

Jau ar pirmajām minūtēm bija skaidrs, kurš būs uzvarētājs. Nezināms bija tikai rezultāts.

Gulbenieši rezultātu atklāja pēc Renāra Šķendera precīza sitiena. Pirmajā puslaikā izcēlās arī Artūrs Zelčs un Artis Timenieks.

Otrajā puslaikā pēc lieliskas kombinācijas precīzs bija Dainis Tašiņš.

Komandā spēlēja arī Vladimirs Frolovs, Valentīns Surovs, Gatis Zelčs, Sergejs Kauliņš, Raitis Šolins, Radions Slusorenko, Edijs Aleksāns, Aivars Začs, Einārs Zaķis, Mārcis Graudiņš, Jānis Ramans, Emīls Grāvlejs un Andis Zaķis.

Citā spēlē Balvu komanda spēlēja neizšķirti 0:0 ar Rēzeknes SK "Blāzma".

Nākamā spēle FB "Gulbene 2005" būs 20.jūnijā pulksten 14.00 Gulbenes sporta centra stadionā ar Madonas FK "Kvarcs".