Gulbenieši uzvar limbažniekus (labots) 1

Vidzemes hokeja čempionātā HFK „Gulbene" ar 3:0 uzvarēja Limbažu komandu „HK Lemisele".

Čempionāta pirmajā kārtā mūsu komanda uzvarēja ar 9:3, un arī šajā spēlē gulbeniešiem bija pārsvars. Metienu skaits pa vārtiem izsaka visu - 28:11 mūsu labā. Tomēr rezultāts nemainījās līdz pat pirmās trešdaļas beigām. Pirmos vārtus ar tālšāvienu guva Vjačeslavs Ruļovs, izmantojot Jāņa Pāvuliņa piespēli.

Trešdaļas pēdējās sekundēs lielisku saspēli veica Igors Šakurovs un Andris Jaunbērziņš, bet ar skaistu un precīzu metienu noslēdza Ritvars Ohnovskis. Pēc pirmās trešdaļas - 2:0.

Otrajā spēles daļā vairāk bija „muļļāšanās", hokejs nebija baudāms. Abas komandas nesekmīgi centās gūt vārtus, bet rezultāts nemainījās. Noraidījumu saņēma A.Jaunbērziņš, bet pretinieki to neizmantoja.

Pēdējā trešdaļa sākās ar mūsu diviem noraidījumiem (komandas sods un vārtsargs Ainārs Cekulis), tomēr aizsardzība nospēlēja lieliski. Divus noraidījumus nopelnīja arī pretinieki, un vienu no tiem izdevās realizēt. Pusminūti pirms spēles beigām pēc V.Ruļova un Rinalda Sirmā piespēlēm vārtus guva Kaspars Liepiņš.

Pēdējās spēles sekundēs viens pret vienu ar limbažnieku vārtsargu izgāja Andris Āboliņš, bet metiens nesanāca. Līdz ar to komandas pirmās sezonas puse beidzās ar uzvaru, kas joprojām saglabā izredzes uz labu rezultātu čempionāta kopvērtējumā.

Bez minētajiem hokejistiem spēlēja Didzis Stāvavens, Juris Šakurovs, Raimonds Lenčiks un Ingars Andževs. Pēc spēles hokejistiem bija kopīgs pasākums, kura laikā tika izvērtēts padarītais un apspriestas nākamā, finansiāli sarežģītā gada iespējas.

Citā spēlē „Rubates" komanda ar 8:3 uzvarēja Cēsu „Stingers".