Gulbenieši uzvar Smiltenes hokejistus 9

Vidzemes hokeja čempionāta 1.līgā FHK "Gulbene" ar 7:4 uzvarēja HK "Smiltene 09'".

Spēle mūsu komandai sākās ļoti neveiksmīgi, jo jau 28(!) sekundē tika zaudēti vārti. Vēl pēc piecām minūtēm kļūda aizsardzībā jau 0:2.

Pamazām gulbenieši pārņēma iniciatīvu un tas deva rezultātu. Trešdaļas vidū pēc Dmitrija Novikova metiena pie vārtiem precīzi nospēlēja Alberts Bubišs un - 1:2. Vēl pēc pāris minūtēm, spēlējot vairākumā, vārtus no A.Bubiša piespēles guva Deniss Kozlovskis. Vēl pagāja minūte un lielisku Ritvara Ohnovska un Jāņa Pāvuliņa saspēli ar lielisku šķīlienu noslēdza Vjačeslavs Ruļovs.

Rezultāts kļuva 3:3, un smiltenieši pieprasīja tehnisko pārtraukumu. Diemžēl 4(!) sekundes pirms trešdaļas noslēguma pretinieki izmantoja kārtējo kļūdu aizsardzībā un panāca izlīdzinājumu 3:3.

Otrajā trešdaļā laukumā pilnībā dominēja FHK "Gulbene". Vispirms, saņēmis D.Novikova lielisku piespēli, viens pret vienu izgāja Ivo Kindzulis un bija precīzs. Nākamos vārtus mūsējie guva vairākumā. I.Kindzuļa un D.Novikova saspēli vārtu guvumā pārvērta D.Kozlovskis. Pēc minūtes, izmantojot Gata Rikveiļa piespēli, D.Kozlovskis izcēlās, gulbeniešiem spēlējot mazākumā (3:4). Pēc otrās trešdaļas - 6:3 mūsējo labā.

Noslēguma trešdaļa visumā aizritēja mierīgi, jo abu komandu spēlētāji samazināja apgriezienus. Lieliskus vārtus piecas minūtes pirms spēles beigām guva D.Novikovs. Spēlējot vairākumā, D.Novikova un D.Kozlovska saspēle noslēdzās ar Dmitrija lielisku metienu vārtu augšējā stūrī. Tie gan nebija vienīgie vārti trešdaļā, jo neilgi pirms spēles beigām pretinieki guva ceturtos vārtus. Līdz ar to spēle noslēdzās ar 7:4 FHK "Gulbene" labā. Metienu attiecība 28:22  - mūsējo labā.

Bez minētajiem hokejistiem komandā spēlēja Toms Konrāds, Dainis Ozoliņš un Andris Jaunbērziņš. Šī uzvara gulbeniešiem devusi cerību bronzu pārkalt sudrabā, atliek tikai uzvarēt atlikušajās divās spēlēs - Tartu Kajakas un Vijciemu.

Nākamā spēle - 29.martā Tartu ar "Kajakas".

Komentāri 9

XXL

Jā, Arni, sporta GURU. Par to mēs tev pilniigi piekriitam. Tikai piezīmēsim "Aiz tāda GURU parasti māli vien paliek". Vari jau domāt ka esi guru, tas ir figņa. Cieņu ar sevis slavināšanu tāpat neesi iemantojis bet drīzāk liec domāt ka tava ripa nav pilna

pirms 9 gadiem, 2010.03.27 16:46

Arnis-visiem maniem faniem!

es esu gulbene kurs hokeju tik auksta limenii ir pacelis un es esu sporta GURU un par to liecina mans atlikusais zobs mutee!

pirms 9 gadiem, 2010.03.25 00:06

Arnis "līdzjutējam"

Un vēl. Absolūti pādējā vietā VAČH ir tev labi zināmā komanda Bruģis. Zināšanai.

pirms 9 gadiem, 2010.03.24 08:01

Ne jau mēs tādu vērtēšanu un apbalvošanu izdomājām. Zvani uz VOC, tur tev visu paskaidros. Nāksies tev vien pieciest, ka arī šajā sezonā gulbeniešie būs medaļas...

pirms 9 gadiem, 2010.03.24 07:58

?

Sudrabu?kada veidaa?varbut varat Arna kungs mums lidzjutejiem izskaidrot,ka jus varat dabut sudrabu,ja jus pec VOC tabulas esat apsaluti pedejaa vietaa?

statistika,

ej uz poda! Palasi VHAČ nolikumu, ja tu zini, kas tas ir!

pirms 9 gadiem, 2010.03.23 13:48

Statistika

A par ko tad Gulbene dabus sudrabu ,? viņiem taču 100% pedeja vieta taja pirmaja liga . Ta ir rakstits VOC majas lapa .

pirms 9 gadiem, 2010.03.23 10:49