Gulbenieši uzvar Valmieras hokejistus

Vidzemes atklātā hokeja čempionāta spēlē HFK Gulbene ar 4:2 uzvarēja Valmieras „SCO Centrs".

Gulbeniešu pretinieks ir nopietna komanda un to viņi pierādīja arī konkrētajā spēlē. Visi mūsu hokejistu centieni gūt vārtus atdūrās valmieriešu aizsardzībā. Pirmajā trešdaļā mūsējie izdarīja tikai 6 metienus pa pretinieku vārtiem, un tas noslēdzās ar 0:0.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē pretinieki izvirzījās vadībā ar 1:0. Pēc pus minūtes tika panākts izlīdzinājums. Vjačeslava Ruļova un Andra Āboliņa saspēli ar precīzu metienu noslēdza Dainis Ozoliņš. Vēl pēc piecām minūtēm Jāņa Pāvuliņa metienu pa vārtiem pielaboja Gatis Rikveilis un jau 2:1.

Trešdaļas izskaņā valmierieši izlīdzināja rezultātu - 2:2. Noslēguma trešdaļā jau izpaudās mūsu komandas izturības pārsvars. Pretinieki retāk apdraudēja mūsu vārtus, savukārt Gulbenes komanda uzbruka vairāk.

Atrisinājums nāca tikai četras minūtes pirms spēles beigām. Uzbrukumā lielisku piespēli izdarīja Andris Jaunbērziņš un ar precīzu metienu noslēdza Māris Deksnis.

Nonākot vadībā ar 3:2, gulbenieši nemazināja uzbrukumus un deviņas(!) sekundes pirms spēles beigām guva arī ceturtos vārtus. Izmantojot V.Ruļova un D.Ozoliņa piespēles, vārtus guva Ritvars Ohnovskis. Šī spēle jāatzīmē ar to, ka mūsu komanda nesaņēma nevienu noraidījumu.

Savukārt „Rubates" komanda ar 3:5 piekāpās Valmieras „Biko Logi". Rezultāts spēles laikā bija 0:4, bet pēc Edgara Mohovikova, Sanda Vītola un Jura Kaktiņa metieniem kļuva 3:4. Pēdējā minūtē tika nomainīts vārtsargs, bet izlīdzinājuma vietā pretinieki guva piektos vārtus.

Nākamās spēles Valmierā būs 19.februārī pulksten 20.10, kad „Rubate" spēlēs ar „SCO Centrs" un 21.februārī pulksten 15.25, kad HFK "Gulbene" sacentīsies ar Salacgrīvas „Neptūnu".

Gulbenes domes kausu izcīņa hokejā notiks 22.februārī no pulksten 11.00 pilsētas stadiona hokeja laukumā. Iepriekšējās divas reizes daba mums nebija labvēlīga (atkusnis), tagad, cerams, mēs varēsim spēlēt. Visi tiek gaidīti uz hokeju.