Gulbenieši uzvar vienus no līderiem 1

Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā HFK Gulbene komanda ar 6:3 uzvarēja vienus no līderiem - Valmieras „Biko-Logi".

Spēles sākums bija reti neveiksmīgs - jau 17.(!) sekundē zaudēti vārti. Bija nepieciešamas piecas minūtes, lai realizētu vairākumu un izlīdzinātu rezultātu.

Izmantojot Dmitrija Novikova un Gata Rikveiļa piespēles, precīzs bija Māris Deksnis. Pēc pus minūtes - G.Rikveiļa piespēle, D.Novikova metiens un jau 2:1. Kļūda aizsardzībā ļāva pretiniekiem rezultātu atkal izlīdzināt 2:2.

Trešdaļas izskaņā, spēlējot vairākumā, pēc G.Rikveiļa un M.Dekšņa piespēlēm, vārtus guva Andris Jaunbērziņš. Tā arī noslēdzās pirmā trešdaļa.

Otrajā trešdaļā mūsējie uzbruka daudz, bet pirmie vārtu guva pretinieki, panākot 3:3. Tūlīt gan precīzs bija Ritvars Ohnovskis, izmantojot Daiņa Ozoliņa un Kaspara Liepiņa piespēles. Pēc otrās trešdaļas - 4:3.

Noslēguma posmā pretinieki jau bija paguruši un Gulbenes komandas pārsvars bija pārliecinošs. Nākamie vārti gan tika gūti mazākumā. Pretinieku aizsargus „apzaga" D.Novikovs un panāca 5:3. Vēl pēc pāris minūtēm no sedzējiem aizmuka G.Rikveilis un nostiprināja uzvaru - 6:3.

Pretinieku komandas sastāvā spēlē pieci labākie vārtu guvēji čempionātā un iepriekšējās spēlēs valmierieši pretinieku vārtsargu vienkārši „nomētāja". Šajā spēlē metienu attiecība 44:16 gulbeniešu labā.

Nākamā spēle mūsu komandai 15.februārī 18.35 ar Valmieras „SCO Centrs".

Citā spēlē „Rubates" komanda spēlēja neizšķirti 0:0 ar HK „Smiltenes Vanagi", bet uzvarēja pēcspēles soda metienos ar 1:0. Precīzs bija Aivars Začs.

Nākamā spēle „Rubatei" 14.februārī 15.25 ar „Biko-Logi".

rubate

rubatisti, pasakat vienu!? Jums speeleetaaju truukst??? Ka juus divaas mainjaas speeleejat?? vai arii visi esat zvaigznes???
Luuk kaa Gulbenes fokejisti, ar 3 pieciniekiem kapaa visus, un uzvar, bet JUUSS!? ZVaigznes esat varat pavilkt visu speeli ar 2 pieciniekiem??? aljo???
Ir jaatreneejas nevis tikai speelee jaaspeelee,?