Gulbeniešiem 2.līgā - sudraba medaļas

Ar uzvaru 5:0 pār HK "Vijciems" hokeja sezonu noslēgusi FHK "Gulbene" komanda. Pateicoties šai uzvarai, gulbenieši ierindojās piektajā vietā Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā. Saskaņā ar nolikumu Gulbenes komanda izcīnīja sudraba medaļas 2.līgā. Zelts otrajā līgā - HK "Smiltene 09'", bet bronza - HK "Vijciems".

Spēlē izšķīrās ne tikai medaļu liktenis, bet arī mūsu labākais vārtu guvējs Deniss Kozlovskis cīnījās par rezultatīvākā spēlētāja titulu visā čempionātā. Jau ceturtajā minūtē tieši Deniss guva vārtus no Dmitrija Novikova piespēles. Vēl pēc piecām minūtēm, komandai spēlējot vairākumā, izcēlās Andris Jaunbērziņš, bet piespēles izdarīja D.Kozlovskis un Dainis Ozoliņš. Trešdaļas izskaņā pretinieki atkal palika mazākumā un vārtus no Gata Rikveiļa un D.Kozlovska piespēlēm guva Kaspars Liepiņš.

Otrajā trešdaļā mūsējie guva vēl vienus vārtus. Izmantojot Ivo Kindzuļa piespēli, precīzs bija D.Kozlovskis. Pretinieku centienus gūt kādus vārtus apslāpēja vārtsargs Gints Suksis. Trešajā trešdaļā precīzs no Raimonda Lenčika un Jāņa Pāvuliņa piespēlēm bija D.Ozoliņš un spēle noslēdzās 5:0. Mums ar vijciemiešiem noslēgumā ir vienāds punktu skaits, bet savstarpēji mēs viņus uzvarējām divas reizes, bet zaudējām vienā spēlē.

Mūsu komandā lielākā punktu summa ir, protams, D.Kozlovskim - 52 vārti + 20 piespēles dod 72 punktus. Rezultatīvi spēlēja arī D.Novikovs 8+16=24, Alberts Bubišs 8+15=23, I.Kindzulis 5+12, G.Rikveilis 2+14=16, Vjačeslavs Ruļovs 6+7=13, D.Ozoliņš 2+9=11. Sezonas laikā komanda nopelnīja tikai 220 soda minūtes (mēs bijām viena no korektākajām komandām).

Komandā spēlēja arī Toms Konrāds, Guntis Konrāds, Mikus Mezītis, Didzis Stāvavens, Raitis Āboliņš, Igors Šakurovs, Rinalds Sirmais, Ilvars Glāznieks, Andris Āboliņš, Ritvars Ohnovskis un Māris Deksnis.

Paldies visiem, kuri atbalstīja komandu šajā sezonā.

1./2. LĪGA  KOMANDA
(spēles, uzvaras, soda metieni, zaudējums, soda metieni, vārti, punkti)

HK "Inflekss" (Valmiera)                         27     22     1     3    1     177-47     69

HK "Seda"                                                      27      20      1     5    1     158-51     63

HK "Kajakas" (Tartu)                               27     17      1     7     2     129-68     55

HK "Smiltene'09"                                      27      15     0    11    1     100-104   46

FHK "Gulbene"                                             27     11      2   13     1      97-128   38

FHK "Vijciems "                                            27      12     1    14    0       78-105  38