Gulbeniešiem jau piektā neizšķirtā spēle 1

Ziemeļaustrumu Futbola līgas čempionātā FB "Gulbene/Rubate" komanda cīnījās neizšķirti (0:0) ar čempionāta līderiem FK "Aizkraukle".

Spēle pārsvarā notika viesu laukuma pusē, bet ļoti vāji darbojās uzbrucēji, kuri nemācēja realizēt nevienu radušos vārtu gūšanas momentu.

Labs soda sitiens padevās Aivaram Začam, bet viesus glāba vārtu stabs. Vēlreiz vārtu stabs glāba viesus pēc pašu aizsargu raidītā sitiena.

Jau pirmā puslaika vidū traumu guva Gatis Zelčs, un tas darīja komandu vēl vājāku.

Otrajā puslaikā mūsu futbolisti turpināja uzbrukt, bet nekā. Piespēles bija neprecīzas, sitieni - tādi paši.

Neizteiksmīgā spēlē neizšķirts - 0:0. Tas mūsu komandai jau 5.(!) neizšķirtais rezultāts sešās spēlēs.

Nākamās sacensības notiks 19.augustā izbraukumā ar Balvu SC.

Turnīra tabula

1. FK "Aizkraukle"                     6      3      3      0      14:7      12

2. FK "Pļaviņas DM"                   6      2      2      2      8:10       8

3. FK "Kvarcs/Madona"               5      1      3      1       8:9       6

4. FB "Gulbene/Rubate"             6      0      5      1       7:9       5

5. Balvu SC                              5      0      3      2       5:7       3