Gulbeniešu komanda “Vējakalni” nobrauc 239 Biķernieku trases apļus jeb 875 kilometrus

Interesantā piedzīvojumā pagājušās nedēļas nogalē iesaistījās divi gulbenieši Viesturs Tilgass un Andris Vējiņš. Viņi, pieaicinot savā komandā vēl arī autosportistu Ivo Ķilpi no Valmieras, startēja "1000 km Grand Prix Riga" izturības sacensībās.

"1000km Grand Prix Riga" ir auto šosejas sacensības, kurās komanda bez pārtraukuma veic 1000 kilometrus pa asfaltētu trasi jeb 273 Biķernieku trases apļus - auto apstāšanās pieļaujama tikai degvielas uzpildes un pilotu vai riepu maiņas gadījumā.

Gan A.Vējiņš, gan V.Tilgass stāsta, ka viņu sākotnējais mērķis bija startēt šajās sacensībās vairāk treniņu nolūkos un saprast, ko vispār nozīmē 1000 kilometri.

Sacensībās absolūtajā vērtējumā uzvarēja komanda no Lietuvas. Tiklīdz kā viņi bija nobraukuši 1000 kilometrus jeb 273 apļus, finišēja arī visi pārējie sacensību dalībnieki. Mūsu autosportisti pa šo laiku bija veikuši 239 apļus jeb 875 kilometrus. Absolūtajā vērtējumā Gulbenes komanda "Vējakalni" ar automašīnu "BMW 320" ieņēma 11.vietu starp 19 komandām, savukārt savā klasē viņi ierindojās 5.vietā.

(Vairāk lasiet 7.septembra "Dzirkstelē")