Gulbeniete piedalās cīņā par Eiropas čempionāta bronzu 1

Polijas galvaspilsētā Varšavā norisinājās Eiropas čempionāts cīņas olimpiskajās disciplīnās. Tajā piedalījās arī gulbeniete Alīna Antipova.
Alīna Eiropas čempionātā brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 65 kilogramiem zaudēja ceturtdaļfinālā, tomēr cīnījās par bronzu. Alīnas trenere Laura Skujiņa “Dzirkstelei” stāsta, ka Alīnai nebija plānots piedalīties šajā pieaugušo čempionātā. Viņa pēdējā brīdī aizvietoja citu sportisti.

Pati Alīna par savu startu ir kritiska. “Dzirkstelei” viņa saka: “Šoreiz neesmu apmierināta ar savu startu Eiropas čempionātā. Cīņās pieļāvu daudz kļūdu, kuras nevajadzēja pieļaut, un rezultātā pretinieces to izmantoja. Piedalīties šādā čempionātā jau ir gods, taču cīnīties par bronzas medaļu Latvijai iespējas var vairs nebūt. Tādas iespējas ir reti, un es to neizmantoju. Rezultātā  – 5.vieta. Attaisnojumu nav, vajag trenēties un paciesties, kad ir grūti. Tagad ir laiks piestrādāt pie kļūdām, izdarīt secinājumus, jo priekšā vēl galvenais starts Eiropas čempionātā junioriem, kas notiks vasarā.”

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka gulbenietes A.Antipovas vārds jau ir skaļi izskanējis starptautiskās sacensībās. 2017.gadā Alīna devās uz Rīgu, lai pilnveidotu savas brīvās cīņas prasmes un nākotnē varētu sasniegt savu uzstādīto mērķi – piedalīties Olimpiskajās spēlēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports