Gulbeniete startē Baltijas junioru kausā 1

Oktobra sākumā Smaland apgabalā Zviedrijā notika starptautiskas orientēšanās sacensības Baltijas junioru kauss. Tajās Latvijas izlases sastāvā startēja arī gulbeniete Sindija Širaka.

Sacensībās startēja jaunieši no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Zviedrijas un arī Somijas. Sportisti sacentās gan garajā distancē, gan arī jauktajā stafetē. Sportisti startēja trīs vecuma grupās - D/H 16, D/H 18 un D/H 20. Sindija Širaka startēja D16 grupā.

 

Sindija atklāj, ka viņas mērķis šajās sacensībās bijis nepalikt pēdējai, ko viņai arī izdevis piepildīt.

 

"It kā man šķita, ka veicas ļoti labi, taču izrādījās, ka citi sportisti tomēr var noskriet labāk par mani, un tomēr esmu apmierināta ar saviem rezultātiem. Lielākais prieks man ir par to, ka vispār iekļuvu izlasē. Divus gadus pēc kārtas man neizdevās iekļūt, bet šogad veiksmīgi izdevās uzrādīt labus rezultātus atlases kārtās un tiku iekļauta izlasē. Par to bija liels gandarījums gan pašai, gan arī tuviniekiem," stāsta sportiste.

 

Garajā distancē Sindija ierindojās 30.vietā, savukārt stafetē - 34.vietā, jāpiebilst gan, ka otrajā sacensību dienā Sindija distancē izmežģīja kāju.

 

"Trases tur īpaši neatšķiras no mums, tur ir tikai vairāk akmeņu, otrajā dienā trase bija arī nedaudz kalnaināka. Esmu gan skrējusi arī Norvēģijā, tur trases ir vēl kalnainākas," stāsta Sindija.

 

Viņa atklāj, ka viņai ļoti patīk orientēties. "Treniņprocess nav diez ko patīkams, taču sacensībās gan man ļoti patīk startēt," saka orientieriste.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports