Gulbenietes pēc otrās kārtas spēlēm ir Latvijas sieviešu 1.līgas čempionāta līderes

 FB Gulbene/ZAFC komanda Piņķos aizvadīja izbraukuma spēli Latvijas sieviešu 1.līgas čempionātā ar Babītes SK. Saspringtā sacensībā tika izcīnīta uzvara ar 2:1!

Pretinieču komandu trenē bijušais FB Gulbene komandas vārsargs Igors Labuts un aizvadītajā gadā mēs atzinām pretinieču pārsvaru ar 7:0.

Šajā sezonā mūsu meitenēm pieredzes vairāk un rezultāti neliek vilties. Spēle gaitā Babītes SK futbolistes vairāk kontrolēja bumbu, bet īpaši bīstamus vārtu gūšanas momentus neradīja. Bīstamo situāciju pie mūsu vārtiem izveidoja…mūsu aizsargi, nepārdomāti saspēlējoties savā soda laukumā. Saimnieces to izmantoja un rezultāts kļuva 0:1. Pēc pāris minūtēm vizītē pie Babītes SK vārtsarga aizskrēja E.Leoska un rezultāts kļuva 1:1. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās. Otrajā spēles daļā pretinieces turpināja daudz saspēlēties, bet mūsu aizsardzība bija uzdevumu augstumos. Kārtējo reizi viena pret vienu aizskrēja A.Katane un, ar atkārtotu sitienu, panāca 2:1! Bija vēl vairāki vārtu gūšanas momenti (A.Katane, A.Gabrāne), bet rezultās nemainījā un izcīnīta otrā uzvara čempionātā. Pamatsastāvā laukumā devas L.Vīksniņa, S.Vīksniņa, D.Vīksniņa, V.Vīksniņa, E.Leoska, E.Sokirka. K.Brence, J.Kuzņecova, P.Pundure, K.Polukejeva, Ance Katane. Uz maiņu laukumā devas A.Gabrāne un N.Mazjāne.

Gulbenietes pēc otrās kārtas spēlēm ir čempionāta līderes. Nākamā spēle mūsu meitenēm tikai 7.augustā, kad viesosimies Daugavpilī. Būs laika sadziedēt traumas, trenēties un būt gataviem jauniem panākumiem.

Pievieno komentāru

Sports