Gulbenietis Andris Leišavnieks šosestdien piedalīsies „Swedbank spēkavīru čempionātā”

Jau šosestdien ar sacensībām Tukumā sāksies 2009. gada „Swedbank spēkavīru čempionāts".  Spēkavīri sacentīsies vairākos posmos. Jau tradicionāli čempionāts notiks dažādās Latvijas pilsētās. Gulbenieši spēkavīru cīniņus varēs vērot 25.jūlijā. Septiņos posmos tiks noskaidrots par valsts stiprākā spēkavīra titulu.

Pirms "Swedbank spēkavīru čempionāta" elites grupas sacensībām no plkst. 12.00 savus spēku rādīs spēkavīri amatieru ieskaitē, kas vingrinājumus izpilda ar nedaudz mazākiem svariem.

"Amatieri cīnīsies fermera skrējienā, nēšu nešanā, riepas velšanā, krucufiksa vingrinājumā, vilkšanā no zemes un kombinācijā. Pēc amatieriem ap pulksten 15.00 pie Tukuma ledus halles skatītāju uzmanībai būs Latvijas spēcīgāko vīru cīņas,"stāsta Juris Kokainis.


Pirmaja posmā atlēti sacentīsies šādos virinājumos:


* Triobet spēka kāpnes (200, 225, 250 kg)


* J&S Ūdensmeistars baļķa celšana (max svars)


* G4S fermera skrējiens (max attālums)


* Vivacolor krucifiksa turēšana


* Elsana kombinācija (riepas velšana + mucu novietošana)


* Swedbank akmeņu celšana (100, 120, 140, 160 un 180 kg)


Pirmajā posmā startēs arī pašreiz stiprākais Latvijas spēkavīrs Agris Kazeļņiks. Tomēr Latvijas mačos viņam cienīgu konkurenci centīsies sastādīt pārējie pašmāju spēkavīri.


„Šī būs jau mūsu piektā sezona ar Latvijas čempionāta seriālu, kas notiek vairākos posmos, tā dodot iespēju pašmāju spēkavīriem regulāras sacensību iespējas un motivāciju rādīt skatītājiem neticamu spēku un apbrīnojamu gribasspēku. Latvijas spēka atlētu federācija ar saviem kontaktiem arī dod iespējas labākajiem startēt dažādos mačos ārvalstīs. Patīkami, ka esam spejīgi sacensībām garantēt atbilstošu balvu fondu," pirms sezonas atgādina Latvijas spēka atlētu federācijas vadītājs Māris Liepiņš.


Pirmajā posmā starp vingrinājumiem skatītājus priecēs karsējmeitenes, būs dažādi skatītāju konkursi ar balvām. Kā parasti, pasākuma vadība būs atraktīvā Raimonda Bergmaņa rokās. Skatītājiem būs interesanti!


Turpmākie Swedbank spēkavīru čempionāta posmi notiks:


* Madonā - 6.jūnijā


* Rojā - 11. jūlijā


* Preiļos - 18.jūlijā


* Gulbenē - 25. jūlijā


* Ventspilī - 8. augustā


* Ogre - 30.augusts (Fināls)

No 27. jūlija "Swedbank spēkavīru čempionāta" posmus sāks rādīt Latvijas Neatkarīgā televīzija, parādot visus posmus to secībā. Sekojiet informācijai www.sacensibas.lv.

Pievieno komentāru

Sports