Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Gulbī” arī mūsējie uz goda pjedestāla

Sportistiem patīk jaunie sacensību ātrumposmi
Kā jau ierasts, vasaras pēdējais mēnesis mūsu pusē atnāk arī ar rallijsprintu "Gulbis". Šogad tas bija Latvijas čempionāta un kausa izcīņas rallijsprintā piektais posms. Uz sacensībām mūsu pusē pulcējās 48 dalībnieki, vairākas ekipāžas gan līdz finišam dažādu iemeslu dēļ neaizbrauca. Vairāk foto šeit.

Šoreiz rallijsprinta trasē tika iekļauti ne tikai tradicionālie ceļi Gulbenes pusē, bet arī jauni un vasaras sacensībās līdz šim neiekļauti ceļi Cesvaines apkārtnē. Sportistiem bija jāveic divas reizes pa trim ātrumposmiem. Vispirms viņi divas reizes izbrauca jau ierasto un visiem labi zināmo "Kamaldas" ātrumposmu, bet pēc tam devās tālāk, lai pa divām reizēm izbrauktu ātrumposmus "Pērle" aiz Druvienas un "Linkas" Cesvaines apkārtnē. Ātrumposmu kopgarums bija nepilni 52 kilometri.


Sacensībās uz starta stājās arī piecas mūsu puses ekipāžas. Vislabāk no mūsu sportistiem sacensībās veicās jaunajam autosportistam novadniekam Ralfam Sirmacim un viņa stūrmanim Mārim Kulšam. "2WD Open" klasē šai ekipāžai pienācās uzvara. Viņiem sekoja Kaspara un Zitas Īļu ekipāža, bet uz trešā goda pjedestāla pakāpiena kāpa vēl viena mūsu puses ekipāža - Zintis Mezītis ar savu līdzbraucēju Agri Kārkliņu.


Veiksmīgas šīs sacensības bija arī Jāņa Patmalnieka/ Rolanda Ziemeļa ekipāžai, kas savā "4WD" klasē izcīnīja 2.vietu. Pirmie šajā klasē bija Edgars Enkurs/ Ainars Jankovičs. Šajā pašā klasē startēja arī vēl viena mūsu puses ekipāža. Rimants Kalniņš/ Jānis Siliņš ierindojās 4.vietā.

 

"Road" ieskaitē Gulbeni pārstāvēja Dmitrijs Mališevs/ Ģirts Kokars. Viņiem izdevās ierindoties 5.vietā. Labāko rezultātu šajā klasē uzrādīja Uldis Dūka/ Pēteris Dūka.

 

1600 klasē 1.vietu ieguva Raivis Ozoliņš/ Jānis Veilands, "1600+" klasē uzvaru izcīnīja Kaspars Brencis/ Armands Ziemelis.


"4WD+" klasē ātrāko rezultātu uzrādīja Arvja Aruma/ Gata Balgalvja ekipāža, kas izcīnīja arī uzvaru rallijsprinta ieskaitē. Savukārt absolūtajā vērtējumā un Latvijas kausa izcīņā pirmo vietu ieguva "4WD Open" klases pārstāvji Jānis Vorobjovs/ Gatis Vecvagars, kuri bija ātrākie visos sešos rallijsprinta ātrumposmos.


Komandu vērtējumā šoreiz labākie izrādījās "Auto - Moto un AD Racing rallija komanda", kurā startēja divas mūsu ekipāžas R.Kalniņš/ J.Siliņš un J.Patmalnieks/ R.Ziemelis, kā arī R.Ozoliņš/ J.Veilands.
Rallijsprinta organizators Jānis Sniedzāns atzīst, ka sacensības ir izdevušās.

 

"Viss noritēja bez īpašas aizķeršanās. Arī dalībnieki ir apmierināti ar sacensību norisi. Sportistiem patika ātrumposmi, kas nebija braukti. Protams, viss, kas ir jauns, ir interesants. Domāju, ka, kaut ko nedaudz pārveidojot, mēs varētu "Pērles" ātrumposmu iekļaut arī ziemas rallijā. Apsveram arī iespēju kādu ātrumposmu izveidot Cesvaines puses ceļos," stāsta J.Sniedzāns. Viņš pateicas abu novadu pašvaldībām, kā arī visiem citiem atbalstītājiem.


Nākamais rallijsprinta čempionāta posms risināsies no 25. līdz 28.augustam vienlaikus ar ralliju "Kurzeme 2011", savukārt pēdējais posms norisināsies septembra nogalē kopā ar ralliju "Latvija".

Pievieno komentāru

Sports