Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gūst pieredzi nākamajām sacensībām

Soļotājam Edgaram Gjačam ir liela apņēmība turpmāk trenēties vēl cītīgāk
Lizumnietis Edgars Gjačs ir atgriezies no Pasaules jauniešu vieglatlētikas čempionāta Itālijā, Bressanonē, kur viņš startēja 10 kilometru soļošanas distancē. Edgars uzrādīja 21. rezultātu.

Edgara personīgais treneris, viņa tētis Juris Gjačs stāsta, ka viņš pirmo reizi viens pats devās uz šādām sacensībām.

 

"Edgars visu veica pats, patstāvīgi arī sagatavojās šīm sacensībām, taču pašā distances sākumā viņš izpelnījās divas piezīmes - sāka par ātru soļot. Lai sekmīgi tiktu līdz finišam, viņš soļoja lēnāk. Tomēr šajās sacensībās viņš guva lielu pieredzi, redzēja, kādi ir viņa konkurenti, jāpiebilst, ka viņi visi bija vecāki par viņu - Edgaram šobrīd vēl nav pat 16, bet tiem visiem puišiem bija jau 17 un vairāk gadi. Šī viņam tiešām bija laba pieredze nākamajām sacensībām," saka J.Gjačs.

 

Pats Edgars nav sevišķi apmierināts ar šo startu, taču tagad viņam ir liela apņēmība turpmāk trenēties vēl cītīgāk. Viņš ir uzstādījis sev mērķi, uz kuru tagad tiekties.

 

"Viņam viss vēl ir priekšā, jo viņš ir jaunāks. Edgars tiešām arī cītīgi trenējas atbilstoši savam vecuma. Es uzskatu, ka jauniem puišiem nevajag pārcensties un pārforsēt. Pēc tam viņiem zūd šī interese par sportu un viņi aiziet prom no tā. Mēs cenšamies visu sabalansēt," saka J.Gjačs.

 

Nākamās sacensības, kurās startēs Edgars, būs augusta beigās Polijā. Tur notiks Polijas atklātais čempionāts.

 

Par atbalstu, dodoties uz Pasaules čempionātu, Edgars un viņa tētis saka paldies Gulbenes sporta skolai un Normundam Aizpuram, SIA "Dimdiņi", ZS "Velēna", SIA "RCI Gulbene", SIA "Audzes 2004" un Jānim Patmalniekam.

 

Pasaules jauniešu vieglatlētikas čempionāts notiks no 8. līdz 12.jūlijam. E.Gjačs kopā ar vēl 13 jauniešiem šajās sacensībās pārstāvēja Latvijas izlasi.

Pievieno komentāru

Sports