Gūst vērtīgu pieredzi

Gulbenietis Ingars Aizpurs bija iekļauts Latvijas U-19 basketbola izlases kandidātu sarakstā. Lai arī iekļūt izlases sastāvā viņam tomēr neizdevās, iespēju trenēties un spēlēt kopā ar pārējiem kandidātiem viņš atzīst par vērtīgu pieredzi.

Izlases kandidāti galvenā trenera Ziedoņa Jansona vadībā sāka gatavoties gaidāmajam Pasaules čempionātam jau maija beigās.


“Līdz šim man nav bijusi iespēja piedalīties šādā treniņnometnē, taču treniņi citā vidē ir vērtējami ļoti pozitīvi. Varēju tuvāk iepazīties arī ar pārējiem izlases kandidātiem, turklāt tie taču ir labākie Latvijas spēlētāji, emocionāli varēju mācīties kaut ko no katra,” saka I.Aizpurs. “Runājot par izlases sastāvu - pagājušajā gadā U-18 izlase Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas medaļu, pārsvarā šogad uz U-19 izlasi kandidēja šis vecais sastāvs. Brīvas bija tikai kādas divas vietas, diemžēl man neizdevās iekļūt kādā no šīm vietām. Taču esmu guvis vērtīgu pieredzi, bijis šajā vietā. Tās vēl nav beigas, bet tikai sākums, būs vēl arī citas iespējas.”


Pasaules U-19 čempionāts basketbolā no 30. jūnija līdz 10.jūlijam risināsies Valmierā, Liepājā un Rīgā.

Pievieno komentāru

Sports