Hanzas Maiznīcas rīkotajā skrējienā piedalās arī Ozolkalna pamatskola

Vakar, 2.oktobrī, Anniņmuižā, Rīgā, ar nepieredzēti lielu 1400 dalībnieku skaitu noslēdzās Latvijas Skolu sporta federācijas (LSSF) lielākās rudens sacensības skolēniem „Hanzas Maiznīcas Latvijas Skolu krosa stafetes". Tajās piedalījās arī Gulbenes rajona Ozolkalna pamatskolas sportisti.

Sacensību kulminācija bija Pekinas Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvēja svarcelšanā Viktora Ščerbatiha dalība apbalvošanas ceremonijā.


Rudens Hanzas Maiznīcas Latvijas Skolu krosa stafetēs dalībnieki startēja četrās vecuma grupās no 1989. līdz 1999.dzimšanas gadam.

 

"Spītējot mainīgajiem laika apstākļiem, 210 labākās Latvijas rajonu un pilsētu skolu komandas plecu pie pleca azartiski cīnījās trasē četru stundu garumā, no kurām tika apbalvotas labākās skolas un komandas. Par deviņkārtējiem kausa ieguvējiem Vidusskolu grupā kļuva Jēkabpils 3. vidusskola, Pamatskolu grupā Preiļu 1.pamatskola , Mazo pamatskolu grupā, tāpat kā 2007.gadā, uzvaru izcīnīja Ozolkalna pamatskola. Savukārt Ģimnāziju grupā ir jauni uzvarētāji, un goda pjedestālu aizņēma visas Rīgas rajona skolas," informē Latvijas Skolu Sporta federācijas sacensību organizators Artūrs Slišāns.


Viktora Ščerbatiha ierašanās radīja pamatīgu burziņu un 100m garu autogrāfu mednieku rindu. Viktors ar apbrīnojamu pacietību dalīja autogrāfus, kā arī fotografējās vairāk kā stundu.

 

„Sports ir būtiska ikviena skolēna dzīves sastāvdaļa un šādas iniciatīvas noteikti ir jāatbalsta", norādīja Viktors Ščerbatihs.


Tā kā viens no Hanzas Maiznīcas Latvijas Skolu krosa stafešu mērķiem, sākot ar šo gadu, ir izveidot Latvijas skolēnu izlasi dalībai Nordea Rīgas maratonā, izlozes kārtā tika noteikti uzvarētāji. Laikā līdz pavasara sacensībām tiks noteikts pilns komandas sastāvs, kurai AS Hanzas Maiznīcas nodrošinās dalību un transportu uz Rīgu.

 

"Paralēli sacensībām pasākuma dalībnieki ieguva jaunas zināšanas AS Hanzas Maiznīcas grafiti darbnīcā viena no labākajiem Latvijas grafiti mākslinieka vadībā. Citi skolēni veidoja atraktīvas frizūras Garnier Fructis matu darbnīcā," stāsta A.Slišāns.

Pievieno komentāru

Sports