Hokejisti piekāpjas čempionāta līderiem

Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) hokeja čempionātā Gulbenes „Rubate" ar 4:6 piekāpās čempionāta līderiem - HK "Smiltene".

Spēle kopumā bija nervoza un noraidījumiem bagāta. Jāsaka, ka disciplīnu vairāk pārkāpa pretinieki.

Rezultātu atklāja pretinieki, kad komandas spēlēja četru vīru sastāvā (mums noraidīts bija Vjačeslavs Ruļovs). Jau pēc pāris minūtēm Deniss Kozlovskis pēc Valentīna Jevstifejeva piespēles izlīdzināja rezultātu.

Pirmās trešdaļas izskaņā Smiltenes komanda minūtes laikā guva divus vārtus, tā beidzās ar 1:3.

Otrajā trešdaļā mūsu hokejisti vairākas reizes pārkāpa noteikumus, tāpēc komanda spēlēja mazākumā. Noraidījumus saņēma Dmitrijs Novikovs (2), Uģis Melnbārdis un D.Kozlovskis. Tomēr pretinieki to nemācēja izmantot. Savukārt gulbenieši 23.minūtē realizēja viena spēlētāja pārsvaru. Pēc U.Melnbārža piespēles vārtus guva D.Kozlovskis. Diemžēl smiltenieši arī šajā trešdaļā guva vārtus, tā beidzās 2:4.

Trešās trešdaļas sākumā, kad komandas spēlēja četru vīru sastāvā (mums noraidīts bija U.Melnbārdis), rezultāts kļuva 2:5. Pēc minūtes D.Kozlovskis pēc individuāla „reida" panāca rezultātu 3:5. Vēl pēc minūtes, spēlējot vairākumā (mums bija noraidīts Pēteris Melbārdis), HK "Smiltene" guva sestos vārtus.

Spēles izskaņa bija saspringta. Vispirms, izmantojot U.Melnbārža un P.Melbārža piespēles, savus ceturtos vārtus spēlē guva D.Kozlovskis. Pēc pusminūtes smiltenietis par rupjību saņēma 2+2 minūtes, un radās iespēja rezultātu samazināt. Lai arī uzbrukumu bija daudz, pietrūka precizitātes. Spēle tā arī beidzās 4:6.

Nākamā spēle „Rubates" komandai būs 31.oktobrī, kad pulksten 19.45 Valmierā sacentīsimies ar Smiltenes „Skorpionu". Komandas saspēle pilnveidojas, un spēles ar pretiniekiem no elites grupas pagaidām nav gaidāmas. Līdz ar to novembrī un decembrī ir iespējas uzlabot situāciju turnīra tabulā.