Hokejisti spēlēja no sirds 2

Latvijas hokeja izlase šāgada Pasaules čempionāta otrajā spēlē pirmdien vēlu vakarā izcīnīja vēsturisku uzvaru pār Zviedrijas komandu. Latvijas hokejisti ar rezultātu 3:2 zviedrus pārspēja pēcspēles metienos. Līdz šim Latvijas izlasei tas nekad nav izdevies, vienreiz komandas cīnījās neizšķirti.

Skaisto spēli Bernē, Šveicē, noskatījās arī Latvijas hokeja fani, starp viņiem arī gulbenietis Agris Libeks. "Šī bija fantastiska spēle. Mūsu hokejisti spēlēja tiešām no sirds. Varēja redzēt, ka viņi ļoti cenšas un ir gatavi cīnīties līdz pēdējam. Pēc spēles visus pārņēma milzīgs saviļņojums," stāsta A.Libeks. "Šo spēli noskatījās krietns pulks Latvijas fanu. Varbūt, salīdzinot ar citiem gadiem, šogad mūsu šeit ir nedaudz mazāk, tomēr tik un tā diezgan daudz. Šogad fani šurp ir devušies paši ar saviem transportiem, paši meklē iespējas, kur apmesties un uzturēties, jo organizētie braucieni ir krietni dārgāki."

 

Vērtējot pirmo Latvijas hokejistu spēli pret Amerikas izlasi, kurā pretinieki mūs pārspēja ar 4:2, A.Libeks saka, ka amerikāņi tiešām arī izskatījušies pārāki.

 

"Viņi bija nedaudz ātrāki un uzstājīgāki. Grūti pateikt, kas notiks spēlē pret Austriju. Ja var uzvarēt zviedrus, tad jau var vēl daudz ko, taču jāatceras, ka šī komanda arī tik vienkārši negribēs padoties. Domāju, ka būs nopietna cīņa arī ar viņu faniem. Iespējams, viņu varētu būt vēl vairāk nekā latviešu, turklāt arī viņi ir ļoti organizēti un aktīvi," spriež gulbenietis.

 

 

Tomēr, protams, viņš cer, ka arī spēlē pret austriešiem Latvijai izdosies gūt uzvaru.

 

Spēli pret Austriju Latvijas hokejisti aizvadīs rīt, 29.aprīlī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

par savējiem!

mūsējie tiešām bija pelnījuši uzvaru!
tagad arī zviedriem krīze, turklāt mūsējiem ģenerālsponsors Swedbank...

pirms 11 gadiem, 2009.04.28 21:12

Sports