Hokejs: gan uzvara, gan zaudējums

Gulbenes hokeja komanda Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā ir aizvadījusi vēl divas spēles. Spēlē pret komandu "SCO Centrs" tika gūta uzvara ar rezultātu 5:4, bet cīņā pret "Biko Logi" piedzīvots zaudējums ar 2:4.

pēlē pret "SCO Centrs" rezultātu izdevās atklāt jau spēles trešajā minūtē, kad vārtus guva Ritvars Ohnovskis pēc Didža Stāvavena un Vjačeslava Ruļova piespēlēm. Pēc nepilnām 10 minūtēm rezultātu izdevās dubultot - atkal precīzs bija R.Ohnovskis. Spēle ritēja ļoti spraigi, uzbrukumi bija uz abiem vārtiem, bet pirmās trešdaļas izskaņā vienus vārtus izdevās atgūt pretiniekiem.

Pirmā trešdaļa beidzās ar 2:1.

Otrajā trešdaļā gulbenieši guva vēl divus vārtus - izcēlās D.Stāvavens un Ivo Kindzulis.

Trešajā trešdaļā gulbenieši guva jau savus piektos vārtus un "SCO Centrs" nonāca iedzinējos ar 5:1.

Rezultātā gulbenieši nedaudz atslāba un nepilnu divu minūšu laikā "SCO Centram" izdevās gūt veselus trīs vārtus. Mūsu hokejistiem nācās pieprasīt 30 sekunžu pārtraukumu, lai sakoncentrētos un novestu spēli līdz galam ar pozitīvu iznākumu. Tas arī izdevās - spēle beidzās ar rezultātu 5:4.

Komandā bez iepriekšminētajiem šajā spēlē vēl spēlēja Arvis Berkolds, Toms Liekniņš, Helvijs Zvirgzdiņš, Uģis Kindzulis, Jānis Akmentiņš, Ģirts Boks un Mikus Mezītis (vārtsargs).

Spraiga cīņa bija arī pret "Biko Logi". Spēle sākās ar noraidījumiem, abas komandas izpelnījās pa diviem noraidījumiem, bet diemžēl "Biko Logi" spēja izmantot skaitlisko vairākumu un panāca rezultātu 0:1. Tā arī beidzās pirmā trešdaļa. Otrās trešdaļa bija tieši tāda pati un gulbenieši nokļuva iedzinējos ar 0:2. Trešā trešdaļa jau sākās cerīgāk. V.Ruļovs guva vārtus un rezultāts kļuva 1:2, bet jau pēc trīs minūtēm pretinieki atkal palielināja pārsvaru - 1:3.

Gulbenieši bija spiesti pieprasīt 30 sekunžu pārtraukumu, un neilgi pēc tam I.Kindzulis panāca 2:3. Spēlei ritot uz beigām, gulbeniešiem nācās noņemt vārtsargu, lai mēģinātu atspēlēties, bet diemžēl tas neizdevās. Spēle beidzās ar rezultātu 2:4. Komandā šajā reizē vēl spēlēja Sandis Vītols, A.Berkolds, D.Stāvavens, Oskars Skrastiņš, Lauris Mezītis, T.Liekniņš, H.Zvirgzdiņš, U.Kindzulis, Mikus Kuprišs, R.Ohnovskis un M.Mezītis.

Nākamajā spēlē, kas notiks 21.oktobrī, Gulbenes hokejisti tiksies ar komandu "Ciedra - A". Šajā komandā spēlē gulbenieši Andis Augulis un Jānis Sudrabs.

Gulbenes hokejisti saka paldies Gulbenes novada domei un Intaram Liepiņam par atbalstu.